Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
3
4
5
6
7
8
Ημερομηνία : 2019-06-08
10
11
12
13
14
15
Ημερομηνία : 2019-06-15
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
30

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

7ος Αγώνας Δρόμου Λίμνης Μαραθώνα

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2019-05-19 00:00

Place Bib Name Gender Time Club
1. 330 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 35:36
2. 1602 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 35:45
3. 873 ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 36:50
4. 1023 ΓΚΙΟΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ M 37:30 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
5. 875 ΠΟΡΙΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ M 37:33
6. 862 MOHAMMADI MUTABA M 37:44
7. 1683 ΔΡΟΎΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ M 37:51 ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
8. 1605 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 38:39 Α.Ε. ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ
9. 1640 ΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 40:25 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ
10. 1014 1014 N.N M 40:30 BIOAGROS RUNNERS
11. 3570 ΞΑΡΧΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 40:36 ΣΔΥΑ
12. 367 ΤΣΟΥΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 40:50 Ironkoukou
13. 833 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 41:02 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
14. 221 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 41:05
15. 246 ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 41:32
16. 1034 ΚΑΛΙΑΚΑΤΣΟΣ-ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ M 41:45
17. 3311 BODZIONY MAREK M 41:53 Apollona
18. 3323 OUDIZ ROHI M 41:56
19. 214 ΡΙΤΣΙΝΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 42:28
20. 994 ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΝΟΣ M 42:29 Α.Π.Σ ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
21. 841 ΩΡΟΛΟΓΙΔΗΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ M 42:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
22. 3364 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 43:05
23. 3328 Warcholik Adam M 43:09
24. 244 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 43:11 MOUNTAIN MADNESS/IRONKOUKOU
25. 3552 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 43:12
26. 1089 Κεχαγιά Λέλα Σάγκα F 43:12 Πανελλήνιος
27. 317 ΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 43:36 ONLY FIFTEEN
28. 1100 ΚΟΜΕΣΣΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 43:44 Τελμησσος-Τηνιοι δρομεις
29. 859 MOZHTA NAJIAFI M 43:46
30. 1623 ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 43:55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ - RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
31. 1093 ΚΙΤΣΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 44:01 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ - RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
32. 3585 3585 N.N M 44:02 SANTA RUNNING TEAM
33. 3526 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΘΩΜΑΣ M 44:05 ATP TRAINING/ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
34. 983 ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 44:08 Α.Ε.Α.Ε
35. 1080 ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 44:09
36. 1646 ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 44:12 ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
37. 375 ΤΣΑΜΤΣΟΥΡΗ ΝΑΤΑΛΙΑ F 44:13
38. 3482 ΜΠΟΙΚΟ ΜΑΞΙΜΟΣ M 44:15
39. 217 ΡΟΥΜΠΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M 44:15 rafinarunners
40. 3342 ΑΪΔΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 44:21 Only Fifteen
41. 3345 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 44:29 Oramique
42. 1658 ΔΕΠΑΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 44:37 rafinarunners
43. 3327 SUCHOCKA DOROTA F 44:41 APOLLONA
44. 977 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 45:00 Α.Π.Σ. ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
45. 985 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 45:07
46. 337 ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 45:12 MY ATHLETE
47. 863 MOHAMMADI MOHANNADO KAH M 45:14
48. 1085 ΚΑΤΣΟΥΓΚΡΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ M 45:15
49. 1025 ΙΒΑΝΟΦΣΚΑΓΙΑ ΤΑΤΙΑΝΑ F 45:17 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
50. 1137 ΚΩΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ F 45:34 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
51. 3553 ΠΑΡΑΒΑΝΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 45:38 -
52. 296 ΤΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 45:41 DELTA RUNNING TEAM
53. 1129 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 45:49 STEEL RUNNING TEAM
54. 219 ΡΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 45:51
55. 3375 ΑΡΣΛΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 46:05 heartbeat training studio
56. 3357 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ F 46:05 heartbeat training studio
57. 1611 ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ F 46:11
58. 1620 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 46:18 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
59. 357 ΤΣΙΓΚΡΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 46:18 rafinarunners
60. 3525 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 46:19 ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ
61. 874 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΒΙΚΥ F 46:21
62. 1134 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ M 46:32
63. 349 ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΧΑΡΗΣ M 46:34 Adidas Runners Athens
64. 348 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 46:40
65. 235 ΣΑΡΙΦ ΑΣΟΡΙ M 46:41
66. 3496 ΜΥΛΩΝΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ M 46:43 Α.Ε.Α.Ε
67. 829 ΧΙΩΤΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 46:43 ΕΥΚΛΗΣ
68. 975 ΜΕΚΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 47:06 ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ
69. 283 ΣΤΕΛΛΑΣ ΧΡΥΣΟΣ M 47:07 rafinarunners
70. 343 ΤΣΑΠΕΛΗΣ ΘΑΝΟΣ M 47:12 NALU RUNNING TEAM
71. 852 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 47:16 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
72. 851 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 47:17 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
73. 1043 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 47:20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74. 3511 ΝΤΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 47:25
75. 3326 SEIVWRIGHT ROSS M 47:28
76. 3573 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ M 47:32 -
77. 3480 ΜΠΙΡΝΤΑΧΑΣ ΣΩΣΙΠΑΤΡΟΣ M 47:34
78. 258 ΣΟΒΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 47:36 ΤΗΕ FIGHT CORNER
79. 3503 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΙΧΑΗΛ M 47:37 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
80. 981 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ M 47:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
81. 3523 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 47:43
82. 3493 ΜΠΡΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 47:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
83. 814 ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗ M 47:45 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
84. 1056 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 47:50 Α.Ε.Α.Ε
85. 3324 PRITCHARD DAPHNE F 47:53
86. 924 ΛΕΦΑΣ ΗΛΙΑΣ M 47:54
87. 206 ΠΥΡΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 48:00
88. 3478 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ M 48:06
89. 3321 MILWARD HENRY M 48:10
90. 1609 ΓΑΡΜΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 48:14 rafinarunners
91. 263 ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 48:14 rafinarunners
92. 1128 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ M 48:14 rafinarunners
93. 3512 ΝΤΟΜΑΛΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 48:23 KOUTSA KOUTSA
94. 3367 ΑΡΑΠΟΣΤΑΘΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 48:26 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
95. 226 ΣΑΛΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 48:28 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
96. 819 ΧΑΪΚΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 48:31
97. 1625 ΓΙΑΛΛΕΛΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ F 48:35
98. 3343 ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ M 48:35
99. 3560 ΠΑΣΤΕΛΑΣ ΔΑΝΙΗΛ M 48:37 ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ΤΡΕΧΩ
100. 878 ΠΕΡΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 48:39
101. 3519 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 48:39 SENSITIES
102. 1126 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ M 48:40 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
103. 822 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 48:43
104. 342 ΤΣΑΠΑΤΩΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 48:44 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
105. 345 Τσαπουρα Συμεωνιδου Ναταλια F 48:55 Electra Hotel Running Team
106. 346 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 48:55
107. 1047 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M 48:58
108. 3579 ΠΙΠΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 49:06
109. 861 REZAI AHMED M 49:07
110. 3477 ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ M 49:08 rafinarunners
111. 1097 ΚΟΘΡΗΣ ΜΑΝΟΣ M 49:08 extremesurfers
112. 868 ΜΟΛΦΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 49:13
113. 982 ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ M 49:14
114. 202 ΠΡΙΓΚΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 49:16 ATRAPOS
115. 1068 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΖΩΖΙΑΝΝΑ F 49:18
116. 3473 ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ M 49:26 ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ
117. 1013 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 49:27
118. 812 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 49:28 ΔΡΟΜΕΙΣ ΕΚΑΒ
119. 3479 ΜΠΕΤΕΙΝΗ ΕΙΡΉΝΗ F 49:32
120. 938 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 49:33 ΑΤΟΜΙΚΑ
121. 3337 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΡΗΓΑΣ M 49:36
122. 220 ΣΑΒΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ F 49:37 Only 15
123. 1691 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 49:38 Runners & Bikers
124. 853 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M 49:38 -
125. 211 ΡΗΓΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M 49:41 SANTA RUNNING TEAM
126. 279 ΣΤΑΜΠΟΛΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ M 49:44 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ RUNNING TEAM
127. 1634 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 49:45 ΚΑΝΕΝΑ
128. 351 ΤΣΕΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ M 49:46 SANTA RUNNING TEAM
129. 860 AHMADI CHANGIZ M 50:04
130. 948 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 50:09
131. 287 ΣΤΡΑΤΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 50:10
132. 3318 ΒΟΥΔΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ M 50:11
133. 1125 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 50:11 Adidas runners Athens
134. 1091 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΈΡΓΙΟΣ M 50:13
135. 334 ΤΣΑΚΟΓΙΑ ΝΙΚΗ F 50:18 ΓΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
136. 3527 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 50:23 SANTA RUNNING TEAM
137. 3583 ΠΛΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 50:24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
138. 1138 ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 50:24 PERGANIS TEAM
139. 3312 CHAHDA GEORGE M 50:28
140. 3391 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 50:30
141. 256 ΣΚΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ M 50:33
142. 816 ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 50:34 -
143. 3346 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 50:35 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
144. 3354 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M 50:35 -
145. 3360 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 50:39 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
146. 1148 ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 50:42 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
147. 3535 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ F 50:44
148. 1644 ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 50:46 Life4fit
149. 1111 ΚΟΤΣΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 50:52 GROSORUNNING TEAM
150. 1028 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 50:58 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
151. 1659 ΔΕΦΙΓΓΟΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M 50:58
152. 3568 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 51:06
153. 331 ΤΡΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 51:10
154. 1051 ΚΑΠΕΤΑΝΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 51:13
155. 3317 HOLSCHER ESMERALDA F 51:14 ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
156. 3582 ΠΛΕΣΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 51:15
157. 1618 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 51:21
158. 378 ΦΑΡΑΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 51:23
159. 3359 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 51:26 Red Star Triathlon Club
160. 3319 MAJELA DE SOUZA ANDREZA F 51:30
161. 359 ΤΣΙΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 51:31
162. 884 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ M 51:32
163. 1614 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 51:32
164. 248 ΣΙΣΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 51:34 PLATON RUNNING TEAM
165. 1642 Γουναρης Νικος M 51:38 ΣΔΥΠ
166. 1132 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΈΑΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ M 51:43 Adidasrunnersathens
167. 1127 ΚΥΡΙΑΚΗΣ ΒΑΪΟΣ M 51:43 rafinarunners
168. 813 ΦΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 51:46
169. 366 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ M 51:47 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
170. 231 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 51:48
171. 817 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 51:55 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
172. 1121 ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ M 51:57
173. 1040 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 51:59 ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
174. 372 ΤΣΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 52:05
175. 291 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 52:05
176. 250 ΣΚΑΡΕΑΣ ΣΠΥΡΟΣ M 52:09 RAFINA RUNNERS
177. 3561 ΠΑΣΤΡΙΚΟΣ ΙΩΆΝΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 52:09 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ
178. 3490 ΜΠΟΥΣΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 52:13
179. 961 ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ M 52:15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
180. 3564 Πατσακης παναγιωτης M 52:17
181. 3356 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 52:22
182. 877 ΚΑΠΡΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 52:23
183. 854 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ F 52:24 -
184. 3571 ΠΕΡΜΑΧΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ F 52:24 Only 15
185. 999 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 52:28 Σ.Δ.Υ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
186. 986 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΙΏΡΓΟΣ M 52:31 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
187. 927 ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 52:33 rafinarunners
188. 3529 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 52:38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
189. 294 ΤΑΓΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 52:39
190. 3574 ΠΕΤΡΟΥΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣ M 52:44 ΤΤΤ
191. 213 ΡΙΓΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 52:47
192. 825 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 52:48
193. 236 ΣΑΡΡΉΣ ΜΑΡΚΟΣ M 52:49
194. 1086 ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΣ M 52:53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
195. 1610 ΓΑΡΟΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ M 53:00
196. 836 ΧΡΟΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ F 53:01
197. 834 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 53:02 rafinarunners
198. 968 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 53:06 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ - RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
199. 1131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 53:08 SANTA RUNNING TEAM
200. 1150 ΛΕΚΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 53:09 ΕΥΚΛΗΣ
201. 276 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M 53:10
202. 845 ΣΠΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 53:12 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
203. 274 ΣΤΑΓΙΑΣ ΘΕΜΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 53:13
204. 972 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 53:17
205. 838 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 53:19 rafinarunners
206. 867 ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 53:21
207. 1108 ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΘΗΣ M 53:21 FREE RUNNERS
208. 255 ΣΚΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 53:23
209. 3398 ΠΑΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 53:24
210. 3481 ΜΠΛΙΕΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ M 53:26
211. 1670 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 53:28
212. 1639 ΓΚΟΥΒΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 53:30 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
213. 3315 EVENSON FREYA F 53:33 TTT
214. 832 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ F 53:34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
215. 3533 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 53:34
216. 3314 CURATOLO LEONARDO M 53:34 ΕΥΚΛΗΣ
217. 344 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 53:36 1971
218. 1118 ΚΟΥΡΗ ΜΠΕΣΣΥ F 53:37
219. 964 ΜΑΤΖΟΡΑΚΗ ΜΑΙΡΗ F 53:37
220. 1679 ΔΡΑΚΟΝΤΑΕΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ M 53:39 PFIZER HELLAS
221. 1083 ΚΑΤΣΙΜΠΡΗΣ ΧΑΡΗΣ M 53:39
222. 338 ΤΣΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 53:45
223. 3524 ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 53:47
224. 3494 ΜΥΛΩΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ M 53:49 rafinarunners
225. 1027 ΙΩΑΝΝΑΤΟΣ ΑΛΕΞΗΣ M 53:49 rafinarunners
226. 1057 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 53:49 CFNZ
227. 991 ΜΙΧΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 53:52 ΙΚΕΑ RUNNING TEAM
228. 1698 ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 53:54
229. 1015 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ F 53:55 SANTA RUNNING TEAM
230. 1064 ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 53:56
231. 850 ΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 53:56 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
232. 3471 ΜΠΑΝΤΖΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 53:56 SANTA RUNNING TEAM
233. 1029 ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΑΚΗΣ M 54:00 PROODOS- UWR FYSALIS TEAM
234. 1677 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 54:07
235. 1624 ΓΙΑΛΑΡΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 54:08 rafinarunners
236. 3368 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ M 54:10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
237. 271 ΣΠΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 54:10
238. 871 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 54:13
239. 1694 ΖΑΧΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M 54:14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
240. 866 ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ F 54:15
241. 1672 ΔΙΑΜΑΝΤΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 54:17 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242. 1664 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 54:22 Snakes
243. 1044 ΚΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ F 54:24 DRACARYS
244. 954 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 54:27 sky women running team
245. 997 ΜΟΛΤ ΚΟΡΝΗΛΙΑ F 54:28 Adidas Runners Athens
246. 931 ΛΟΥΤΡΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 54:32
247. 230 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 54:37
248. 876 ΒΕΛΤΑΝΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 54:39
249. 204 ΠΡΩΙΜΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 54:45
250. 281 ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 54:45 Deutsche Schule Athen Running Team
251. 3539 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ M 54:52 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ
252. 937 ΜΑΓΓΙΝΑ ΕΛΕΝΗ F 54:55
253. 3530 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 54:56
254. 926 ΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 54:56
255. 362 ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ M 54:58 rafinarunners
256. 264 ΣΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ M 54:58
257. 1619 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M 55:05 SFAKIANAKIS RUNNING TEAM
258. 3369 ΑΡΓΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 55:09
259. 1604 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ M 55:11
260. 846 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 55:15 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
261. 848 ΛΕΟΝΤΙΟΥ ΜΠΑΜΠΗΣ M 55:16 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
262. 1629 ΓΙΑΝΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M 55:18
263. 925 ΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ F 55:20
264. 3465 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ M 55:22 ΑΕΚ
265. 300 ΤΖΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 55:23
266. 333 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 55:23 -
267. 835 ΧΡΙΣΤΟΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 55:28 ΑΠΟΛΛΩΝ .Δ.Τ
268. 857 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 55:30
269. 3385 ΒΑΜΒΑΚΆΣ ΜΙΧΑΉΛ M 55:33
270. 1655 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΑΛΑΞΑΝΔΡΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ M 55:38
271. 882 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ M 55:42
272. 3397 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 55:43
273. 3396 ΒΟΡΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 55:45 FREE RUNNERS
274. 297 ΤΕΡΕΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 55:45
275. 1645 ΓΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 55:46 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
276. 315 ΤΖΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 55:46 NOVASPORTS RUNNING TEAM
277. 3325 ΛΑΜΠΡΙΝΕΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 55:47
278. 959 ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 55:52 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
279. 293 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 55:54 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
280. 1053 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 55:55 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
281. 3322 NGAKAN PUTU MERDIAWAN M 55:56
282. 3400 ΒΡΕΤΤΌΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 56:03 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
283. 3387 ΓΙΑΝΝΙΡΗ ΣΟΦΙΑ F 56:07
284. 355 ΤΣΙΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 56:08
285. 3548 ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 56:09
286. 3554 ΠΑΡΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 56:09
287. 1060 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ M 56:10 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
288. 1695 ΖΑΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 56:11
289. 879 ΚΑΡΑΝΤΖΑ ΕΛΕΝΑ F 56:13
290. 1652 ΔΑΓΚΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 56:13 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ - RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
291. 3384 ΒΑΛΣΑΜΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 56:13
292. 3562 ΠΑΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 56:13 Σ Δ Υ Ρ
293. 284 ΣΤΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 56:13
294. 376 ΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 56:13 Life4fit
295. 1662 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ M 56:15
296. 3518 ΟΥΡΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 56:18
297. 826 ΧΑΧΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 56:19 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
298. 3335 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ M 56:22
299. 299 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ M 56:27
300. 855 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ M 56:35
301. 1088 ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 56:39
302. 253 ΣΚΕΝΤΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 56:39 Τελμισσος
303. 3538 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ M 56:44 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
304. 208 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 56:44 NOVASPORTS RUNNING TEAM
305. 974 ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΝΙΚΟΣ M 56:44 NOVASPORTS RUNNING TEAM
306. 872 ΣΤΡΑΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M 56:44
307. 886 ΚΙΝΤΕΡΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 56:45
308. 270 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 56:45 Τ Τ Τ Χαλάνδρι
309. 3370 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 56:53 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
310. 820 ΧΑΝΤΖΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 56:53 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
311. 298 ΤΖΑΒΕΛΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ M 56:53 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟ ΣΡΑΦΗΝΑΣ
312. 950 ΜΑΝΤΑΣ ΘΑΝΟΣ M 56:59
313. 3380 ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 57:02
314. 369 ΤΣΟΥΜΠΑ ΜΑΡΙΑ F 57:02 SANTA RUNNING TEAM
315. 1063 ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M 57:07
316. 881 ΜΟΥΣΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ M 57:07
317. 1649 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ M 57:12 ΣΑΦΑΝΣ
318. 1032 ΚΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 57:14
319. 1145 ΛΕΒΑΝΤΗ ΝΑΝΤΙΑ F 57:19
320. 818 ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 57:31
321. 996 ΜΟΛΑΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ M 57:38
322. 1112 ΚΟΥΒΕΛΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ M 57:40
323. 1687 ΠΑΓΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ F 57:45 Pfizer
324. 953 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 57:47
325. 322 ΤΡΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ F 57:51
326. 1105 ΚΟΝΤΖΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 57:51
327. 1700 ΖΙΟΒΑ ΖΕΤΑ F 57:54 SFAKIANAKIS RUNNING TEAM
328. 3469 ΜΠΑΛΤΣΙΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 57:56 -
329. 1030 Κακανας Παναγιώτης M 58:00
330. 890 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 58:03
331. 239 ΣΕΡΕΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 58:05 ---
332. 887 ΣΑΦΡΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ M 58:10
333. 3488 ΜΠΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ M 58:10
334. 839 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 58:10 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ
335. 326 ΤΡΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ F 58:16 SIM TEAM
336. 1653 ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ F 58:17 THE FIGHT CORNER
337. 932 ΛΥΚΟΥΡΙΝΑ ANNA F 58:17
338. 340 ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 58:19
339. 1101 ΚΟΜΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 58:19
340. 942 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 58:19 SANTA RUNNING TEAM
341. 1098 ΚΟΛΛΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 58:21 rafinarunners
342. 1090 ΚΙΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 58:24
343. 1020 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ M 58:25
344. 3371 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 58:27
345. 1666 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΗΣ M 58:32
346. 1647 ΓΡΑΜΟΖΗ ΜΑΓΔΑ F 58:38 Ανεξάρτητη
347. 1058 ΚΑΡΑΘΑΝΆΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ M 58:38 Ανεξαρτητος
348. 3549 ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 58:43
349. 1082 ΚΑΤΣΙΑΡΗ ΝΤΟΡΑ F 58:44
350. 1680 ΔΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ M 58:48
351. 3498 ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 58:50 PLATON RUNNING TEAM
352. 3483 ΜΠΟΣΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 58:51
353. 3487 ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΣΟΦΙΑ F 58:52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
354. 1675 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ M 58:55 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
355. 1011 ΖΩΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ M 58:57 ΛΑΪΣΤΑ ΖΑΓΟΡΙΟΥ
356. 969 ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 59:08 Δρομείς ακραιφνιου
357. 218 ΡΟΥΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 59:08 CROSS TRAINING D CLUB
358. 3502 ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 59:09 P.N.A
359. 3339 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 59:10
360. 313 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 59:10 ΗΛΕΙΟΣ
361. 1103 ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 59:11
362. 361 ΤΣΙΟΥΠΛΗ ΣΟΦΙΑ F 59:13 ADIDAS RUNNERS ATHENS
363. 1669 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 59:13
364. 1079 ΚΑΤΣΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 59:19
365. 3362 ΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M 59:20 SFAKIANAKIS RUNNING TEAM
366. 962 ΜΑΣΤΡΟΥΦΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ M 59:20
367. 1667 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ M 59:23
368. 1115 ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 59:24 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
369. 830 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 59:41
370. 824 ΧΑΤΖΗΚΟΜΝΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ M 59:42
371. 934 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ M 59:46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
372. 228 ΣΑΜΠΑΝΗ ΣΟΦΙΑΝΝΑ F 59:48 SANTA RUNNING TEAM
373. 3381 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 59:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
374. 1622 ΚΙΡΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ F 59:50
375. 885 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 59:57
376. 354 ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ F 1:00:00 ΤΤΤ
377. 3508 ΝΤΑΝΤΟΥΤΗ ΕΙΡΗΝΗ F 1:00:00
378. 1606 ΓΑΛΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:00:03 ΕΥΚΛΗΣ
379. 3542 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:00:09 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
380. 1681 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1:00:11 RAFINARUNNERS
381. 1059 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M 1:00:16
382. 1017 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:00:25
383. 358 ΤΣΙΚΛΕΙΔΗ ΠΑΡΙΣΕΝΙΑ F 1:00:25 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
384. 869 ΣΕΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1:00:32
385. 335 ΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1:00:34 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ RUNNING TEAM
386. 987 ΜΗΤΣΟΚΑΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:00:36
387. 1678 ΔΡΑΚΑΚΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1:00:43
388. 1071 ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:00:44
389. 1046 ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 1:00:50 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
390. 1671 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:00:53
391. 1674 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ F 1:00:58 ΣΔΥΕ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
392. 1665 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:00:59 snakes runners
393. 321 ΤΟΥΡΑΤΖΩΦ ΧΑΡΑ F 1:01:01
394. 976 ΜΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:01:03 Μιλτιάδη ΑΠΣ Μαραθώνα
395. 3590 ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:01:05
396. 254 ΣΚΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ M 1:01:06
397. 1069 ΚΑΡΑΣΤΑΜΑΤΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ - ΝΑΤΑΛΙ F 1:01:07 SANTA RUNNING TEAM
398. 3543 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1:01:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
399. 1617 ΓΕΩΡΓΑΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:01:13
400. 209 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:01:16 ΣΔΥΑ
401. 368 ΤΣΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:01:20
402. 3520 ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΕΡΟΠΗ F 1:01:25 Ανεξάρτητη
403. 1018 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:01:34
404. 3332 ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:01:39 NOVASPORTS RUNNING TEAM
405. 1102 ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:01:45 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
406. 1697 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ M 1:01:46
407. 201 ΠΡΙΓΚΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 1:01:49 ATRAPOS
408. 1607 ΧΑΣΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:01:50
409. 312 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:01:52 Run Teacher
410. 1144 ΛΑΤΣΑ ΜΑΡΙΝΑ F 1:01:53
411. 3504 ΝΙΚΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:01:54 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
412. 3565 ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1:01:56 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
413. 1690 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ M 1:01:58 E.L. Runners
414. 371 ΤΣΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ M 1:02:02 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
415. 278 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1:02:03
416. 3514 ΞΕΝΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ M 1:02:19 TSIRI TSIRI POP!
417. 3361 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M 1:02:19 TSIRI TSIRI POP!
418. 3556 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1:02:19 TSIRI TSIRI POP!
419. 3366 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΦΡΟΣΩ F 1:02:20
420. 1035 ΚΑΛΛΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ M 1:02:21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
421. 3320 MCCOLLUM BIANCA F 1:02:21
422. 3313 Chanioti Dolores F 1:02:21
423. 946 ΜΑΝΔΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:02:22 FREE RUNNERS
424. 821 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ M 1:02:24 ADIDAS RUNNERS
425. 373 ΤΣΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:02:27
426. 3463 ΜΠΑΓΟΥΡΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 1:02:31
427. 978 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M 1:02:31 G & m - Χρώμα... Ελληνικό!
428. 1026 ΙΟΡΔΑΝΟΥ ΡΕΝΑ F 1:02:34 ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
429. 3372 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:02:40
430. 1608 REALIN EDGAR M 1:02:42
431. 951 ΜΑΝΩΛΗ ΣΟΦΙΑ F 1:02:43 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
432. 1632 ΓΚΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1:02:56 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
433. 353 ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ F 1:02:57 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
434. 966 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:02:58 ΚΟΤΕΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
435. 827 ΧΕΙΛΑΡΗΣ ΤΑΣΟΣ M 1:02:59 ---
436. 247 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1:03:09 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
437. 251 ΣΚΑΡΜΕΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 1:03:10
438. 380 ΦΑΡΡΟΥ ΣΥΜΗ F 1:03:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
439. 3316 ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:03:24 ΣΔΥΠ
440. 377 ΦΑΡΑΖΙ ΕΛΠΙΔΑ F 1:03:30
441. 3333 ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΘΥΜΙΟΣ M 1:03:30
442. 267 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΤΑΣΟΣ M 1:03:35
443. 1656 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:03:37
444. 225 ΣΑΛΔΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1:03:37
445. 1696 ΖΕΛΕΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΑ F 1:03:47 Αθλητικός Όμιλος Ιλισσός Καλλιθεας
446. 3541 ΠΑΠΑΜΑΡΚΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ M 1:03:48 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
447. 993 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1:03:48 ΤΑ ΒΑΒΙΑ
448. 1123 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F 1:03:50 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
449. 1689 ΕΡΜΗΛΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:04:13 SPARTAN RUNNERS
450. 1016 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:04:14
451. 370 ΤΣΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ F 1:04:16 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
452. 870 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:04:18
453. 3363 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:04:22 ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
454. 288 ΣΤΡΑΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 1:04:24
455. 3365 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M 1:04:25 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
456. 318 ΤΟΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:04:28 PFIZER
457. 973 ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ M 1:04:29 SANTA RUNNING TEAM
458. 3352 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M 1:04:31 ΕΥΚΛΗΣ
459. 3338 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ M 1:04:31 ΕΥΚΛΗΣ
460. 3507 ΝΟΥΤΣΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ F 1:04:33
461. 3383 ΒΙΘΟΥΛΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:04:39
462. 3492 ΜΠΡΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1:04:40 -
463. 1052 ΚΑΠΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ F 1:04:51
464. 1657 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 1:05:05 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ
465. 3499 ΝΕΖΗ ΕΙΡΉΝΗ F 1:05:05 Τελμησσος
466. 1084 ΚΑΤΣΙΡΑ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ F 1:05:05
467. 1094 ΚΙΤΤΕΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:05:05
468. 1099 ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΗΛΙΑΣ M 1:05:06
469. 958 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M 1:05:08
470. 823 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M 1:05:19
471. 3547 ΠΑΠΑΣΑΡΑΝΤΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ M 1:05:20 ΑΤΟΜΙΚΗ
472. 203 ΠΡΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:05:21 ΑΤΟΜΙΚΗ
473. 1012 ΗΛΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M 1:05:23 SANTA RUNNING TEAM
474. 364 ΤΣΟΔΟΥΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ F 1:05:24 Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
475. 3586 ΠΟΛΥΚΑΡΠΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ M 1:05:29
476. 3532 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:05:36
477. 282 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M 1:05:38 ΝΤΑΜΑΡΟΔΡΟΜΕΙΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
478. 3569 ΠΕΝΗΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:05:43 Μόνος
479. 1686 ΕΒΑΝΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ F 1:05:44
480. 998 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1:05:54 Πρωτεας Ραφηνας
481. 3331 ΑΓΓΕΛΗ ΖΩΗ F 1:06:07
482. 1601 ΒΡΕΤΤΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ F 1:06:09
483. 3399 ΒΡΕΤΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:06:09
484. 3577 ΠΗΧΑ ΙΩΑΝΝΑ F 1:06:12 ΚΟΚΟΚΟ ΤΕΑΜ
485. 3491 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1:06:19 ΚΟΚΟΚΟ ΤΕΑΜ
486. 379 ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ F 1:06:20
487. 3587 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΜΑΝΟΣ M 1:06:25 SANTA RUNNING TEAM
488. 856 ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:06:27
489. 880 ΧΑΤΖΗΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:06:29
490. 1130 ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΟΦIΑ F 1:06:31 Vodafone running team
491. 1117 ΚΟΥΡΕΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M 1:06:31 REM
492. 268 ΣΠΙΘΑ ΜΑΡΙΑ F 1:06:48 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
493. 1637 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:00 ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ
494. 1036 ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:07:12 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
495. 963 ΜΑΤΑΚΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M 1:07:14 WITSIDE RUNNING TEAM
496. 3555 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:07:16 SFAKIANAKIS RUNNING TEAM
497. 992 ΜΙΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M 1:07:16
498. 3350 ΣΙΣΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ F 1:07:21
499. 3377 ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΙΚΟΣ M 1:07:21
500. 815 Φουρλιας Αλέξανδρος M 1:07:22
501. 242 ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ F 1:07:29
502. 864 ΚΟΤΣΙΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:07:36
503. 1065 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ M 1:07:36 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
504. 955 ΜΑΡΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ F 1:07:38
505. 1660 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:07:39 44
506. 1142 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:07:41 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
507. 233 ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ F 1:07:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
508. 939 ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ M 1:07:44 ΣΑΦΑΝΣ
509. 3373 ΑΡΓΥΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1:07:45
510. 3344 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1:07:45
511. 1078 ΚΑΤΣΑΜΠΕΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:07:45
512. 3347 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1:07:45
513. 3495 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ F 1:07:45
514. 811 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΎΛΟΥ ΤΖΩΡΤΖΊΝΑ F 1:07:48
515. 3515 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΗ F 1:07:48 Only 15
516. 3336 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ M 1:07:49
517. 3544 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:07:52
518. 1699 ΖΙΑ ΞΑΝΘΗ F 1:07:55
519. 1613 ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ M 1:07:59 SANTA RUNNING TEAM
520. 1692 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M 1:08:05 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
521. 237 ΣΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:08:10
522. 1072 ΚΑΡΠΟΔΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1:08:10
523. 3500 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΟΜΗΡΟΣ M 1:08:12
524. 3566 ΠΑΤΣΙΟΥΡΑ ΑΓΛΑΙΑ F 1:08:18 BYRON RUNNERS
525. 3379 ΑΥΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ M 1:08:18
526. 1603 ΒΡΟΥΒΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ M 1:08:38
527. 1661 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:08:45 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
528. 1663 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ M 1:08:46 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
529. 1636 ΓΚΙΟΚΑ ΚΩΝ/ΝΑ F 1:09:02 WITSIDE RUNNING TEAM
530. 323 Τριανταφυλακου Χριστινα F 1:09:05 Α.Π.Σ Καλλισθενης
531. 840 ΨΑΡΡΌΣ ΕΠΑΜΕΙΝΏΝΔΑΣ M 1:09:08 ΑΠΌΛΛΩΝ
532. 3348 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1:09:19 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
533. 1147 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:09:21
534. 3489 ΜΠΟΥΡΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 1:09:32
535. 1684 ΔΡΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:09:39
536. 3329 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ M 1:09:47 Α.Π.Σ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
537. 3330 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ F 1:09:47 ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ
538. 3392 ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:09:49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
539. 3559 ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ M 1:09:53 ΣΦΑΚΙΑΝΆΚΗΣ TEAM
540. 941 ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΗΣ M 1:09:55 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB
541. 234 ΣΑΡΑΦΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ M 1:09:59 DT
542. 828 ΧΕΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 1:09:59
543. 1133 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ F 1:09:59
544. 1627 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ M 1:10:01 SNAKES RUNNERS
545. 3537 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F 1:10:01
546. 3395 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M 1:10:02
547. 329 ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:10:02
548. 3394 ΜΑΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ F 1:10:04
549. 292 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ M 1:10:05
550. 3389 ΒΛΟΝΤΡΑΝΤΖΙΚ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:10:10
551. 3484 ΜΠΟΤΖΙΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1:10:17
552. 1109 ΚΟΡΩΝΑΡΧΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:10:19 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
553. 3497 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:10:20 DT
554. 3334 ΑΓΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ M 1:10:26 NBG I-RUN
555. 3522 ΠΑΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ F 1:10:26 Ανεξάρτητη
556. 1067 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M 1:10:27
557. 1682 ΔΡΟΣΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F 1:10:32
558. 971 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:10:43
559. 936 ΛΩΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:10:46
560. 1061 ΚΑΡΑΜΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:10:46 ΙΝΔΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
561. 1676 ΔΟΜΑΓΕΡ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M 1:10:50
562. 1135 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ F 1:11:00 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
563. 336 ΤΣΑΚΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ F 1:11:01
564. 1113 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ M 1:11:02
565. 1688 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ M 1:11:07
566. 1693 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:11:20
567. 1685 ΔΩΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:11:28 ΜΟΥΡΓΑ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
568. 1648 ΓΡΑΤΣΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ F 1:12:01 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
569. 3557 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:12:01 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
570. 965 ΜΑΤΙΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1:12:04 SANTA RUNNING TEAM
571. 1120 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ M 1:12:07 ΣΔΥΑ
572. 844 ΔΑΛΜΑΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ M 1:12:12 ΑΘΗΝΑΪΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
573. 3536 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ M 1:12:15 ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ
574. 3501 ΝΕΦΡΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1:12:16
575. 1631 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1:12:34 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
576. 3353 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:12:38
577. 3531 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M 1:12:38 PLATON RUNNING TEAM
578. 1050 ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:12:51 RUNNERS & BIKERS NEA MAKRI CLUB
579. 1031 ΚΑΚΑΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:12:53
580. 984 ΜΗΤΡΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ F 1:12:58 Ανεξάρτητη
581. 1024 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:13:00
582. 222 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:13:21
583. 262 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΤΑΚΗΣ M 1:13:31 ΚΟΚΟΚΟ ΤΕΑΜ
584. 374 ΥΦΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ M 1:13:39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
585. 314 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ M 1:14:00 Α.Π.Σ. ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
586. 947 ΜΑΝΔΡΩΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 1:14:05
587. 3351 ΑΛΕΥΡΑ ΕΥΑ F 1:14:22
588. 1124 ΚΡΙΤΣΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:14:23
589. 328 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1:14:39
590. 3349 ΑΛΕΞΗΣ ΘΟΔΩΡΉΣ M 1:14:48
591. 858 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ ΑΝΘΟΥΛΑ F 1:14:55
592. 3358 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ F 1:15:05
593. 956 ΜΑΡΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ F 1:15:09
594. 3378 ΜΠΑΛΑΔΙΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1:15:12
595. 3393 ΤΣΙΠΟΥΡΑΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:15:35
596. 1022 ΘΕΟΦΙΛΟΥ ΟΛΓΑ F 1:15:42
597. 227 ΣΑΜΑΝΔΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ F 1:15:56 ΤΑ ΒΑΒΙΑ
598. 1087 ΚΑΦΑΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ M 1:16:09
599. 3376 ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:16:37
600. 3506 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ F 1:16:37 PLATON RUNNING TEAM
601. 243 ΣΙΑΚΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ F 1:16:39 SIM TEAM
602. 350 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M 1:16:52
603. 980 ΜΕΡΤΗΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ F 1:16:52
604. 260 ΣΟΥΓΙΟΥΛΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ F 1:17:12 SIM TEAM
605. 989 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ M 1:17:22 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
606. 257 ΣΚΥΛΑΚΟΥ ΖΩΗ F 1:17:23 Ανεξάρτητη
607. 935 ΛΥΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ F 1:17:39
608. 1104 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ M 1:17:43 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
609. 212 ΡΗΤΑ ΣΤΕΛΛΑ M 1:17:46 Σύλλογος δρομέων Ιωαννίνων
610. 940 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΗ F 1:17:51 ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ
611. 3475 ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ F 1:17:54 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
612. 272 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ M 1:18:07 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
613. 216 ΡΟΥΜΠΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ F 1:18:15 SIM TEAM
614. 275 ΣΤΑΘΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:18:18
615. 3390 ΒΑΣΙΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F 1:18:22
616. 3545 ΠΑΠΑΝΤΟΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ M 1:18:37 ΕΥ-ΖΗΝ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΔΡΟΜΕΩΝ ΛΕΜΕΣΟΥ ΚΥΠΡΟΥ
617. 1000 ΜΟΥΡΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:18:38 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ RUNNING TEAM
618. 1070 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:18:54
619. 3486 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ F 1:19:30 Adidas Runners Athens
620. 1616 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F 1:19:34
621. 995 ΜΟΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1:20:01
622. 889 ΜΗΝΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M 1:20:15
623. 1628 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:20:39
624. 3341 ΑΙΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 1:20:49 ATOMIKH
625. 1019 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΕΡΜΑΝΟΓΛΟΥ M 1:21:44 ΕΥΚΛΗΣ
626. 1673 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M 1:21:45 PLANET FITNESS
627. 3382 ΜΠΟ ΑΚΗΣ M 1:21:47
628. 3468 ΜΠΑΛΕΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1:22:47
629. 1021 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΝΑΣΟΣ M 1:22:55
630. 3546 ΠΑΠΑΝΤΩΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ F 1:23:21
631. 3386 ΒΑΣΙΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ F 1:23:43
632. 1140 ΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M 1:24:04 ΕΥΚΛΗΣ
633. 1141 ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M 1:24:15 HPE RUNNING
634. 1668 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΗ ΗΛΙΑΝΑ F 1:25:05 SKORDO TEAM
635. 1612 ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:25:06 SKORDO TEAM
636. 831 ΧΡΙΣΤΟΔΟΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:25:41 PLATON RUNNING TEAM
637. 957 ΜΑΡΓΕΛΗ ΡΑΝΙΑ F 1:27:07
638. 1139 ΚΩΤΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:27:33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
639. 922 ΛΕΠΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ F 1:27:33 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
640. 1643 ΓΟΥΡΓΟΛΙΤΣΑΣ ΘΩΜΑΣ M 1:28:30 KOKOKO TEAM
641. 1635 ΓΚΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M 1:28:47
642. 240 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ F 1:28:58 SIM TEAM
643. 241 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΟΥ ΟΛΓΑ F 1:28:58 SIM TEAM
644. 3388 ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ F 1:29:00
645. 1641 ΓΟΥΛΑ ΑΡΧΟΝΤΙΑ F 1:29:00
646. 265 ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ F 1:29:29
647. 1630 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M 1:30:05
648. 238 ΣΕΚΕΡΗ ΦΙΛΙΩ F 1:31:02 SIM TEAM
649. 1638 ΓΚΟΒΟΣΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ F 1:31:23
650. 1615 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:31:24
651. 837 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M 1:32:06 ΣΔΥΑ
652. 929 ΛΟΓΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ F 1:32:10
653. 1650 ΓΡΥΜΑΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ M 1:33:26
654. 1633 ΓΚΕΡΔΟΥΚΗ ΙΩΑΝΝΑ F 1:33:58 ΚΑΝΕΝΑ
655. 865 ΚΟΤΣΙΦΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ M 1:34:08
656. 1651 ΓΡΥΠΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ F 1:34:16
657. 1621 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:34:58
658. 883 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΤΙΑ F 1:35:40
659. 888 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ M 1:35:40
660. 3340 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΑΛΙΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1:35:40 SANTA RUNNING TEAM
661. 3540 ΠΑΠΑΛΑ ΕΥΤΕΡΠΗ - ΕΥΚΛΕΙΑ F 1:36:08 -
662. 1654 ΔΑΝΙΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M 1:37:31
663. 3374 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ F 1:39:54
664. 3355 ΝΑΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F 1:39:54
665. 970 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F 1:39:55 -
666. 289 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙ F 1:40:53

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-05-19 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001