Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

2ος Γύρος Πετρούπολης

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2019-12-01 00:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 10ΚΜ
Rank By Gen. By Cat. Category Gender BIB Name Club cp 10km finish
1 1 1 40-49 Male 16 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ . Γ . Σ 0:18:29.157 0:37:03.610
2 2 2 40-49 Male 426 ΜΙΧΑΛΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:20:09.947 0:40:03.454
3 3 3 40-49 Male 266 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ APOLLON WEST ATTIKA 0:20:08.987 0:40:29.634
4 4 1 50-59 Male 40 ΧΑΡΗΣ ΒΑΡΕΛΑΣ   0:20:30.824 0:41:35.984
5 5 1 30-39 Male 5 DENIS RUSHITI RUSSO'S 0:21:15.484 0:42:30.514
6 6 2 30-39 Male 149 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ   0:21:02.637 0:42:31.120
7 7 3 30-39 Male 415 ΣΤΕΛΙΟΣ ΦΑΤΟΥΡΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:21:37.554 0:42:41.324
8 8 4 30-39 Male 96 ΘΟΔΩΡΗΣ ΔΙΠΛΑΣ   0:21:16.690 0:42:54.160
9 9 2 50-59 Male 232 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ   0:21:21.624 0:43:07.577
10 10 3 50-59 Male 172 ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΚΟΡΙΝΘΟΣ 0:21:18.994 0:43:20.390
11 11 4 40-49 Male 414 ΚΩΣΤΑΣ ΦΑΚΑΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:21:55.067 0:43:29.067
12 12 5 30-39 Male 313 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΚΕΡΑΤΕΑ 0:21:30.864 0:43:51.237
13 13 5 40-49 Male 332 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΤΣΙΛΚΑΣ   0:21:47.654 0:44:02.880
14 14 6 40-49 Male 4 MACIEZ RAJCZAK POLSKA 0:21:53.734 0:44:09.344
15 15 7 40-49 Male 373 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:22:38.627 0:44:13.174
16 16 8 40-49 Male 77 ΝΙΚΟΣ ΓΚΟΚΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:22:06.577 0:44:18.404
17 17 1 16-29 Male 427 ΙΩΣΗΦ ΧΑΝ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:21:31.854 0:44:18.917
18 18 2 16-29 Male 175 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΜΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ROYAL CROSSFIT 0:22:24.737 0:44:23.407
19 19 9 40-49 Male 244 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ   0:21:55.630 0:44:32.377
20 20 6 30-39 Male 257 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:22:14.427 0:44:53.694
21 21 4 50-59 Male 179 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ Σ.Μ.ΛΑΡΙΣΑΣ 0:22:12.834 0:45:19.984
22 22 7 30-39 Male 327 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥ   0:22:44.067 0:45:33.710
23 23 3 16-29 Male 343 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΥΡΟΥΛΗΣ   0:22:32.274 0:45:55.610
24 24 8 30-39 Male 52 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ OLIVE SEA TRAVEL 0:23:23.174 0:46:06.287
25 25 10 40-49 Male 66 ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ   0:23:34.307 0:46:37.357
26 26 11 40-49 Male 448 ΝΙΚΟΣ ΒΑΒΑΡΙΝΟΣ   0:23:25.250 0:46:48.557
27 27 1 60+ Male 314 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:23:37.054 0:46:50.474
28 28 9 30-39 Male 281 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   0:23:40.490 0:46:51.650
29 29 10 30-39 Male 447 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ   0:23:17.717 0:46:52.750
30 1 1 ALL Female 19 ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:23:39.834 0:46:57.130
31 30 12 40-49 Male 160 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΕΝΤΕΡΛΗΣ   0:23:25.847 0:47:07.220
32 31 13 40-49 Male 194 ΛΕΟΝΑΡΔΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΣΔΥΑΘΗΝΩΝ 0:23:43.707 0:47:08.597
33 32 11 30-39 Male 282 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:22:36.460 0:47:17.474
34 33 4 16-29 Male 326 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:23:59.240 0:47:26.027
35 34 12 30-39 Male 300 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ   0:23:27.517 0:47:27.877
36 2 2 ALL Female 205 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΙΔΟΥ KOKOKO TEAM 0:23:41.467 0:47:29.077
37 35 5 50-59 Male 63 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝ 0:23:47.444 0:47:44.817
38 36 14 40-49 Male 319 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ   0:23:58.557 0:47:47.977
39 37 15 40-49 Male 198 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΤΙΛΙΤ 0:23:08.607 0:47:48.530
40 38 5 16-29 Male 440 ΣΠΥΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:24:09.234 0:47:52.570
41 39 6 16-29 Male 234 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΙΛΙΟΝ 0:25:14.644 0:47:54.264
42 40 6 50-59 Male 33 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ 0:23:50.114 0:48:03.710
43 41 16 40-49 Male 358 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ TIHIO RACE TEAM 0:23:27.204 0:48:15.304
44 42 17 40-49 Male 277 ΑΠΟΣΤΛΙΣ ΝΟΥΣΙΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:24:46.794 0:48:22.930
45 43 7 16-29 Male 408 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ   0:24:01.780 0:48:34.774
46 44 2 60+ Male 254 ΠΑΥΛΟΣ ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΑΠ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:24:17.807 0:48:41.737
47 45 13 30-39 Male 258 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ   0:24:01.340 0:48:47.697
48 46 8 16-29 Male 328 ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΥ   0:24:53.630 0:48:59.567
49 47 9 16-29 Male 129 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ   0:24:53.630 0:49:02.227
50 48 7 50-59 Male 9 ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΓΚΑΝΗΣ   0:26:29.947 0:49:17.934
51 49 14 30-39 Male 17 ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:29.644 0:49:21.944
52 50 18 40-49 Male 230 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΝΤΗΣ SMILEMAKERS 0:24:55.484 0:49:28.250
53 51 19 40-49 Male 431 ΝΙΚΟΣ ΨΙΛΙΩΤΗΣ   0:24:24.164 0:49:42.884
54 52 15 30-39 Male 116 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΣ   0:25:00.994 0:49:46.417
55 53 20 40-49 Male 166 ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΚΟΚΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:28.594 0:50:01.074
56 54 8 50-59 Male 50 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΒΛΑΣΤΕΛΛΗΣ ------- 0:25:11.027 0:50:02.950
57 55 9 50-59 Male 443 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΤΡΙΚΟΣ   0:25:15.104 0:50:05.370
58 56 21 40-49 Male 56 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΥΚΛΑΡΗΣ   0:24:32.537 0:50:10.134
59 57 16 30-39 Male 252 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΠΑΜΠΑΝΙΩΤΗΣ THE SPOT 0:25:49.467 0:50:13.377
60 58 17 30-39 Male 84 ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΓΩΓΟΥΣΗΣ THE SPOT 0:25:50.044 0:50:16.004
61 59 10 50-59 Male 120 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΑΖΑΣ   0:25:09.584 0:50:17.190
62 3 3 ALL Female 245 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΟΥΖΑΚΗ   0:25:16.527 0:50:19.164
63 4 18 30-39 Female 348 ΞΕΝΙΑ ΣΑΒΒΙΔΟΥ MYFITNESSHALL 0:25:23.094 0:50:21.074
64 60 10 16-29 Male 118 ΠΑΥΛΟΣ ΙΣΑΡΗΣ ATHENS 0:25:04.094 0:50:22.454
65 61 11 50-59 Male 439 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΞ   0:25:05.260 0:50:22.574
66 5 22 40-49 Female 30 ΣΥΛΒΙΑ ΑΡΜΑΟΥ THE SPOT 0:25:51.744 0:50:27.997
67 62 19 30-39 Male 190 ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ   0:26:49.044 0:50:49.487
68 63 3 60+ Male 410 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΕΣΜΕΛΗΣ   0:25:20.884 0:50:50.487
69 64 23 40-49 Male 130 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΜΙΝΑΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:32.574 0:50:55.517
70 65 12 50-59 Male 451 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΙΡΟΥΖ   0:25:46.410 0:51:00.884
71 6 11 16-29 Female 249 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α.Ο. ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 0:26:01.184 0:51:01.824
72 66 4 60+ Male 442 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:25:27.634 0:51:03.277
73 67 12 16-29 Male 239 ΒΛΑΣΙΟΣ ΜΗΔΕΛΛΙΑΣ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 0:24:57.044 0:51:15.820
74 68 13 50-59 Male 140 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΠΟΛ.ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 0:25:47.914 0:51:19.114
75 7 20 30-39 Female 51 ΕΛΕΝΗ ΣΤΑΓΑΚΗ SOLDIERS 0:25:08.607 0:51:20.554
76 69 5 60+ Male 274 ΦΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:26:15.414 0:51:24.534
77 70 21 30-39 Male 225 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ 0:26:25.030 0:51:35.260
78 71 24 40-49 Male 48 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΙΤΣΑΞΗΣ   0:25:31.294 0:51:36.870
79 72 25 40-49 Male 119 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ ΖΖ+Ψ 0:26:50.324 0:51:38.927
80 73 26 40-49 Male 359 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΙΑΦΑΚΑΣ   0:26:02.420 0:51:39.257
81 74 22 30-39 Male 287 ΧΡΗΣΤΟΣ Π!ΕΤΑΡΟΥΔΗΣ   0:28:00.177 0:51:40.030
82 75 23 30-39 Male 422 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   0:28:00.177 0:51:40.277
83 76 27 40-49 Male 315 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ   0:25:59.624 0:51:45.280
84 77 13 16-29 Male 184 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΥΓΙΑΣ   0:25:38.270 0:51:46.830
85 78 14 50-59 Male 61 ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:25:38.487 0:51:48.857
86 79 28 40-49 Male 372 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΟΥΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ   0:26:48.637 0:51:58.124
87 80 6 60+ Male 80 ΝΙΚΟΣ ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΣΔΥΠ 0:25:54.257 0:52:00.554
88 81 29 40-49 Male 186 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΥΚΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:26:37.340 0:52:08.570
89 82 30 40-49 Male 334 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΝΕΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 0:26:56.417 0:52:21.357
90 83 31 40-49 Male 335 ΧΑΡΗΣ ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ   0:26:57.107 0:52:22.144
91 8 24 30-39 Female 216 ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:25:53.537 0:52:37.237
92 84 32 40-49 Male 223 ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:26:26.394 0:52:40.774
93 85 25 30-39 Male 449 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΥΚΑΝΕΒ   0:27:24.604 0:52:42.244
94 86 14 16-29 Male 135 ΕΜΙΛΙΑΝΟ ΚΑΠΟ ΚΑΠΟ   0:27:34.264 0:52:48.487
95 87 26 30-39 Male 224 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 0:26:29.870 0:52:52.677
96 88 33 40-49 Male 237 ΝΙΚΟΣ ΜΕΚΡΑΣ ΑΣΚΟΣ ΤΟΥ ΑΙΟΛΟΥ 0:26:17.907 0:53:20.927
97 89 34 40-49 Male 233 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:21.967 0:53:34.380
98 90 35 40-49 Male 185 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΥΓΙΟΥΣ   0:26:46.250 0:53:40.040
99 91 36 40-49 Male 374 ΘΑΝΑΣΗΣ ΣΠΕΝΤΖΑΣ HERBALIFE 0:26:33.927 0:53:46.214
100 92 27 30-39 Male 86 ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ Γ.Σ. 0:28:05.460 0:53:47.594
101 93 15 16-29 Male 39 GEORGIOS-EFFRAIM ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑ,ΙΛΙΟΝ 0:28:11.104 0:53:50.430
102 94 28 30-39 Male 158 ΝΙΚΟΣ ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:05.997 0:53:52.877
103 95 37 40-49 Male 437 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   0:27:27.667 0:53:54.174
104 96 38 40-49 Male 58 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΡΕΤΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:25:12.227 0:53:56.227
105 97 15 50-59 Male 354 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΕΜΙΤΕΚΟΛΟΣ   0:27:08.460 0:53:58.104
106 98 29 30-39 Male 320 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΠΑΣ   0:28:11.214 0:54:00.140
107 9 7 60+ Female 302 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:26:37.834 0:54:05.184
108 10 39 40-49 Female 154 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΤΣΑΠΗ   0:26:44.237 0:54:07.260
109 99 40 40-49 Male 44 ΚΩΣΤΑΣ ΒΑΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:02.584 0:54:27.157
110 100 16 16-29 Male 171 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΑΣ   0:26:28.990 0:54:33.387
111 101 8 60+ Male 146 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ   0:27:45.530 0:54:36.474
112 102 16 50-59 Male 99 ΜΙΧΑΗΛ ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΣ   0:27:43.704 0:54:37.564
113 11 41 40-49 Female 434 ΓΩΓΩ ΧΑΡΑΛΑΜΠΊΔΟΥ   0:27:29.950 0:54:39.730
114 103 17 16-29 Male 344 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΡΟΚΑΝΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:26:16.647 0:54:41.277
115 104 17 50-59 Male 293 ΦΕΡΝΑΝΤΟ ΠΑΛΜΑ ΚΙΟΚΙΟ RUN 0:27:01.534 0:54:44.837
116 105 42 40-49 Male 98 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΟΥΛΟΣ ΚΙΟΚΙΟ RUN 0:27:01.707 0:54:47.134
117 106 30 30-39 Male 285 ΠΑΥΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ   0:27:40.994 0:54:51.200
118 107 18 16-29 Male 279 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:27:41.464 0:54:53.714
119 108 9 60+ Male 441 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:28:06.930 0:55:03.037
120 12 43 40-49 Female 72 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΙΩΤΑΚΗ   0:27:57.627 0:55:06.480
121 109 44 40-49 Male 113 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΟΡΜΠΑΣ   0:28:43.254 0:55:13.804
122 110 31 30-39 Male 189 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ Α.Σ.Π. ΦΑΕΘΩΝ 0:27:59.287 0:55:22.494
123 111 45 40-49 Male 109 ΝΙΚΟΣ ΖΑΧΑΡΗΣ LIFE UP RUNNING CLUB 0:26:37.730 0:55:24.670
124 112 32 30-39 Male 112 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΖΙΑΓΚΑΣ   0:28:46.884 0:55:26.180
125 113 46 40-49 Male 192 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΙΤΖΗΣ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 0:27:06.484 0:55:33.074
126 114 47 40-49 Male 361 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΙΜΣΙΡΗΣ   0:28:01.707 0:55:42.260
127 115 33 30-39 Male 444 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ   0:28:39.440 0:55:47.084
128 116 18 50-59 Male 53 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΛΑΧΟΣ VAITSA SCHOOLS 0:29:22.270 0:55:49.620
129 117 48 40-49 Male 161 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:28:02.584 0:55:51.634
130 13 49 40-49 Female 177 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΚΟΝΤΑΚΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:28:05.917 0:55:59.947
131 14 19 50-59 Female 32 ΜΕΛΙΝΑ ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ   0:27:29.014 0:56:01.164
132 118 34 30-39 Male 283 ΗΛΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:28:32.134 0:56:02.914
133 15 50 40-49 Female 29 ΕΛΕΝΗ ΑΡΜΑΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:28:54.404 0:56:04.214
134 119 51 40-49 Male 107 ΝΙΚΟΣ ΖΑΝΑΣ ITRA 0:27:30.367 0:56:06.344
135 16 52 40-49 Female 416 ΜΑΡΟΥΣΑ ΦΙΚΙΑ   0:27:16.524 0:56:09.200
136 120 53 40-49 Male 131 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΜΟΥΤΣΗΣ ΘΗΒΑΙΩΝ 0:28:15.824 0:56:09.954
137 17 54 40-49 Female 3 URSZULA RAJCZAK POLSKA 0:28:45.447 0:56:13.187
138 18 20 50-59 Female 89 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:54.827 0:56:14.197
139 121 55 40-49 Male 378 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:28:54.707 0:56:14.734
140 122 21 50-59 Male 83 ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΓΡΙΒΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:27:48.780 0:56:15.287
141 123 56 40-49 Male 292 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:28:02.474 0:56:17.480
142 124 57 40-49 Male 316 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ   0:27:32.804 0:56:17.807
143 125 35 30-39 Male 375 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:27:29.137 0:56:25.577
144 126 36 30-39 Male 34 ΚΩΣΤΑΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΔΟΝΑ 0:30:02.594 0:56:37.804
145 127 58 40-49 Male 333 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΙΤΣΟΥΛΙΑΣ   0:30:03.750 0:56:38.694
146 128 59 40-49 Male 151 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΦΥΛΗ 0:27:55.390 0:56:42.570
147 129 60 40-49 Male 273 ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:40.914 0:56:43.774
148 19 37 30-39 Female 341 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΡΕΒΕΖΑΝΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:28:58.344 0:56:48.314
149 20 61 40-49 Female 398 ΕΛΕΝΗ ΤΟΤΟΛΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:28:59.434 0:56:50.047
150 130 62 40-49 Male 226 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΔΗΣ ΘΗΒΑ 0:29:01.877 0:56:51.557
151 131 22 50-59 Male 368 ΘΕΜΕΛΗΣ ΣΜΑΛΙΟΣ   0:27:36.457 0:57:02.387
152 132 63 40-49 Male 276 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΥΣΗΣ ΙΛΙΟΝ 0:27:10.254 0:57:02.404
153 21 38 30-39 Female 227 ΑΛΕΞΙΑ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ PERISTERI 0:28:42.020 0:57:09.590
154 133 10 60+ Male 18 ΒΛΑΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:29:42.070 0:57:28.790
155 22 64 40-49 Female 340 ΜΑΡΙΑ ΠΟΥΝΗ BETTER PEOPLE 0:28:43.817 0:57:29.844
156 134 11 60+ Male 137 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ 0:28:35.967 0:57:32.327
157 23 39 30-39 Female 37 ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΥΓΟΥΣΤΗ   0:28:10.567 0:57:33.674
158 135 23 50-59 Male 45 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΕΡΓΟΣ   0:28:29.454 0:57:35.414
159 136 65 40-49 Male 173 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΛΟΒΟΣ   0:30:50.804 0:57:37.764
160 24 40 30-39 Female 423 ΞΑΝΘΗ ΦΡΑΓΚΟΥ   0:28:34.767 0:57:38.974
161 137 24 50-59 Male 389 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:29:03.434 0:57:40.967
162 138 25 50-59 Male 62 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:28:41.800 0:57:47.460
163 25 26 50-59 Female 420 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ   0:29:05.644 0:57:49.417
164 26 66 40-49 Female 147 ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗ   0:29:26.564 0:57:50.400
165 139 27 50-59 Male 82 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΡΑΦΑΚΟΣ   0:29:25.417 0:57:51.047
166 140 41 30-39 Male 117 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ   0:29:07.394 0:58:10.627
167 141 12 60+ Male 20 ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΤΑΡΑΚΗΣ SFAKIANAKIS RUNNING TRAM 0:28:06.374 0:58:19.950
168 142 13 60+ Male 402 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:29:04.860 0:58:34.967
169 143 42 30-39 Male 433 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΒΑΖΟΣ   0:28:42.897 0:58:45.050
170 144 28 50-59 Male 259 ΣΠΥΡΟΣ ΜΠΕΣΗΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:29:10.920 0:58:48.784
171 145 43 30-39 Male 183 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΤΖΙΑΣ NUCTECH 0:29:48.967 0:58:59.797
172 146 14 60+ Male 298 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ THIVA 0:29:32.287 0:59:01.697
173 27 44 30-39 Female 108 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΖΑΝΝΗ   0:29:33.060 0:59:01.804
174 147 67 40-49 Male 114 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΑΝΟΣ #ITRUNNERS 0:29:00.774 0:59:05.220
175 148 68 40-49 Male 271 ΠΕΤΡΟΣ ΜΥΡΙΑΔΗΣ   0:29:00.774 0:59:05.330
176 149 69 40-49 Male 261 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΙΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:28:30.584 0:59:24.074
177 28 70 40-49 Female 400 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ ATHENS 0:29:46.500 0:59:35.970
178 29 71 40-49 Female 310 ΘΕΩΝΗ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:30:13.827 0:59:51.064
179 150 15 60+ Male 87 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:30:02.787 1:00:08.454
180 151 72 40-49 Male 435 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΟΡΔΟΣ   0:31:10.730 1:00:09.550
181 152 73 40-49 Male 204 ΘΩΜΑΣ ΚΩΣΤΗΣ   0:29:29.924 1:00:10.124
182 153 45 30-39 Male 308 ΘΟΔΩΡΗΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ THE SPOT 0:30:07.974 1:00:14.534
183 154 74 40-49 Male 324 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ   0:32:24.014 1:00:28.884
184 155 75 40-49 Male 404 ΠΕΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΟΣ   0:29:58.480 1:00:29.577
185 156 46 30-39 Male 417 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΙΛΛΙΠΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:29:54.354 1:00:33.204
186 157 29 50-59 Male 381 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΕΝΟΣ   0:29:52.977 1:00:33.977
187 158 16 60+ Male 49 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΑΣΕΡΟΣ ΣΔΥΠ 0:27:39.524 1:00:33.994
188 159 19 16-29 Male 450 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ   0:30:10.144 1:00:59.304
189 160 47 30-39 Male 294 ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ LONELY WOLF 0:28:33.684 1:01:02.034
190 161 76 40-49 Male 270 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ   0:31:12.870 1:01:06.957
191 162 30 50-59 Male 391 ΣΠΥΡΟΣ ΤΑΣΗΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:33:01.114 1:01:09.057
192 163 48 30-39 Male 133 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΤΩΝΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:18.357 1:01:10.734
193 164 20 16-29 Male 446 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΖΑΓΚΛΑΡΑΣ   0:30:17.177 1:01:10.984
194 165 17 60+ Male 94 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:23.790 1:01:17.654
195 166 77 40-49 Male 243 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΑΜΑΤΕΡΟ 0:31:12.150 1:01:40.734
196 30 78 40-49 Female 73 ΜΑΡΙΑ ΓΚΕΚΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:05.600 1:01:44.204
197 167 18 60+ Male 438 ΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ   0:31:04.697 1:01:44.700
198 168 49 30-39 Male 370 ΧΑΡΙΤΩΝ ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ   0:31:53.350 1:02:10.457
199 31 21 16-29 Female 168 ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΕΛΗ   0:31:35.237 1:02:20.007
200 169 19 60+ Male 24 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:31:28.890 1:02:21.557
201 32 50 30-39 Female 251 ΕΦΗ ΜΠΑΜΠΑΝΑΤΣΑ   0:31:03.124 1:02:25.064
202 170 51 30-39 Male 290 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΪΤΑΡΙΔΗΣ   0:31:03.690 1:02:25.647
203 171 79 40-49 Male 323 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΝΗΤΑΣ ΑΘΗΝΑ 0:30:19.347 1:02:33.034
204 172 31 50-59 Male 211 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΓΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΙΤΟΣ 0:31:21.004 1:02:53.007
205 173 80 40-49 Male 345 ΝΙΚΟΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ   0:32:16.077 1:02:54.784
206 33 32 50-59 Female 425 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΦΩΚΑ CHIOSRUNNING 0:31:26.620 1:03:02.387
207 34 52 30-39 Female 418 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΛΩΡΟΥ Σ.Δ.Υ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:32:04.620 1:03:09.394
208 174 81 40-49 Male 331 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΣΚΙΛΙΔΗΣ   0:31:14.234 1:03:26.090
209 175 33 50-59 Male 336 ΜΑΝΩΛΗΣ ΠΛΟΥΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:31:56.837 1:03:32.300
210 176 20 60+ Male 95 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:31:50.467 1:03:42.037
211 35 21 60+ Female 201 ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ   0:31:17.317 1:03:45.767
212 36 34 50-59 Female 126 ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΚΑΛΕΡΓΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:31:56.837 1:03:47.227
213 177 82 40-49 Male 366 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΚΙΑΔΑΣ ΙΔΙΩΤΗΣ 0:33:07.644 1:03:55.884
214 178 35 50-59 Male 199 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΓΚΑΣ   0:33:06.324 1:03:57.637
215 37 53 30-39 Female 2 KATRIN GRUBER SCHUSSENTAL-YETIS 0:31:32.814 1:04:06.104
216 38 22 16-29 Female 228 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΙΠΠΟΛΥΤΗ ΜΑΜΑΣΙΟΥΛΑ   0:31:35.520 1:04:12.307
217 179 54 30-39 Male 351 ΝΙΚΟΣ ΣΑΝΤΗΣ   0:32:21.240 1:04:27.690
218 180 83 40-49 Male 445 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΥ   0:31:32.070 1:04:29.660
219 39 55 30-39 Female 142 ΕΛΕΝΑ ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ   0:32:21.900 1:04:31.207
220 181 84 40-49 Male 115 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:32:34.414 1:04:40.954
221 182 22 60+ Male 93 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΣ ΑΘΗΙΣΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕ 0:32:04.590 1:04:43.507
222 183 56 30-39 Male 156 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ   0:32:42.210 1:04:54.340
223 184 85 40-49 Male 322 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΧΗΣ ΠΔΣ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:31:29.087 1:05:13.200
224 185 57 30-39 Male 363 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΙΣΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:31:55.504 1:05:24.527
225 40 23 16-29 Female 121 ΧΡΥΣΑ ΚΑΚΑΛΙΑ   0:33:07.200 1:05:45.204
226 186 36 50-59 Male 122 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΙΑΣ   0:33:07.090 1:05:46.527
227 187 86 40-49 Male 36 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΥΓΕΡΟΥ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:32:56.444 1:06:28.920
228 188 87 40-49 Male 385 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:34:31.264 1:06:47.930
229 41 24 16-29 Female 8 ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ   0:31:59.774 1:07:10.330
230 189 25 16-29 Male 219 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΙΑΠΟΥΡΗΣ   0:32:00.894 1:07:11.637
231 190 23 60+ Male 318 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ   0:33:16.484 1:07:18.010
232 191 88 40-49 Male 280 ΝΙΚΟΣ ΞΕΝΟΣ   0:32:43.330 1:07:28.694
233 192 37 50-59 Male 214 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ   0:32:49.844 1:07:29.154
234 42 38 50-59 Female 213 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ   0:33:05.037 1:07:29.414
235 193 39 50-59 Male 379 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΓΙΑΝΝΟΥΔΑΚΗΣ   0:33:17.484 1:07:43.324
236 194 58 30-39 Male 55 ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΒΟΡΓΙΑΣ MEIJIN TAE - KWON DO 0:33:34.444 1:07:45.304
237 195 89 40-49 Male 235 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΤΡΕΧΑΛΕΣ 0:35:10.554 1:08:09.184
238 196 24 60+ Male 325 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:35:10.260 1:08:10.027
239 197 26 16-29 Male 70 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ   0:34:41.954 1:08:16.417
240 43 59 30-39 Female 278 ΕΛΠΙΔΑ ΝΤΑΣΙΩΤΗ   0:33:31.094 1:08:55.400
241 44 40 50-59 Female 21 ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΥΠΑ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:35:56.947 1:09:00.650
242 198 90 40-49 Male 60 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΥΖΑΝΤΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:34:46.734 1:09:27.477
243 199 91 40-49 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΚΑΡΑΤΖΗΣ   0:34:39.690 1:09:32.500
244 45 60 30-39 Female 196 ΑΝΘΟΥΛΑ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗ THE SPOT 0:35:21.357 1:09:35.584
245 46 41 50-59 Female 101 ΡΕΓΓΙΝΑ ΔΡΟΥΓΑ   0:34:10.820 1:09:41.054
246 200 92 40-49 Male 289 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΩΝΗΣ   0:34:11.664 1:09:48.117
247 201 25 60+ Male 69 ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΜΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:34:09.580 1:09:49.260
248 202 26 60+ Male 395 ΕΡΡΙΚΟΣ ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ΑΠΣ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ.ΔΡΟΜΕΙΣ 0:34:27.407 1:09:49.374
249 203 93 40-49 Male 401 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:34:33.950 1:10:04.227
250 47 27 16-29 Female 7 ΡΕΝΙΑ ΑΓΑΘΟΥ STEEL RUNNING TEAM 0:29:33.500 1:11:29.497
251 48 61 30-39 Female 15 ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:36:06.557 1:11:31.120
252 204 62 30-39 Male 208 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ   0:36:05.134 1:11:31.560
253 205 28 16-29 Male 452 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΣΜΑΣ   0:35:48.274 1:12:16.844
254 206 94 40-49 Male 295 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:47.594 1:12:18.394
255 49 95 40-49 Female 304 ΑΝΘΗ ΠΑΝΤΑΖΗ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 0:36:47.567 1:12:26.930
256 50 96 40-49 Female 288 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΓΩΝΗ   0:36:14.934 1:12:28.794
257 207 97 40-49 Male 35 ΝΙΚΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΑΔΟΝΑ 0:34:33.950 1:12:52.560
258 208 63 30-39 Male 27 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ STEEL RUNNING TEAM 0:36:07.640 1:13:25.500
259 209 64 30-39 Male 162 ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΚΙΤΣΑΚΗΣ   0:35:53.050 1:13:41.477
260 210 27 60+ Male 54 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ   0:37:18.444 1:15:49.874
261 211 28 60+ Male 178 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ   0:39:28.904 1:20:19.824
262 212 29 60+ Male 377 ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:42:59.854 1:27:22.374
263 213 42 50-59 Male 90 ΑΝΤΩΝΗΣ ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ   0:43:09.957 1:28:20.720
264 214 43 50-59 Male 85 ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΑΛΕΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:26:58.760 -
265 215 65 30-39 Male 349 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΑΚΑΝΤΑΡΗΣ   0:27:04.750 -
266 216 30 60+ Male 220 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:29:26.990 -
267 217 66 30-39 Male 125 ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   0:32:12.650 -
268 51 98 40-49 Female 170 ΠΑΝΩΡΑΙΑ ΚΟΛΙΟΥ ΣΔΥΑΘΗΝΩΝ 0:32:33.844 -
269 52 67 30-39 Female 28 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ THE SPOT 0:32:51.970 -

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 5ΚΜ
Rank By Gen. By Cat. Cat. Gender ΒΙΒ Name Club 5km finish
1 1 1 30-39 Male 1090 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ   0:17:35.140
2 2 1 40-49 Male 954 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ   0:17:44.160
3 3 2 30-39 Male 682 ΓΕΩΡΓΙΟΣ TZOYBIΣTAΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 0:17:57.877
4 4 1 16-29 Male 1064 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΛΟΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΗΛΙΟΥ 0:18:01.814
5 5 2 16-29 Male 650 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΕΙΜΠΕΚΑΚΗΣ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ 0:19:15.210
6 6 2 40-49 Male 744 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΟΣΥΦΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:19:26.634
7 7 3 30-39 Male 1026 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:19:40.327
8 8 4 30-39 Male 974 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΚΑΝΑΣ VAITSA SCHOOLS 0:19:43.770
9 9 1 50-59 Male 832 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:19:49.344
10 10 3 40-49 Male 838 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:19:56.910
11 11 3 16-29 Male 686 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ   0:20:13.690
12 12 2 50-59 Male 929 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:20:23.317
13 13 4 40-49 Male 588 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:20:23.624
14 14 5 40-49 Male 917 ΦΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΠΠΑΖ 0:20:30.044
15 15 4 16-29 Male 919 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ATHENS 0:20:47.470
16 16 5 16-29 Male 512 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΓΛΥΦΑΔΑ 0:20:54.407
17 17 5 30-39 Male 1013 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ FANIS TEAM 0:21:06.374
18 18 6 16-29 Male 542 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΤΣΚΑΣΟΒ   0:21:07.854
19 19 6 40-49 Male 876 ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΠΙΤΟΥΛΑΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:21:27.390
20 20 7 40-49 Male 779 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:21:43.737
21 1 1 ALL Female 595 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΚΛΟΒΑΝΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:21:47.804
22 2 2 ALL Female 1032 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΚΑ I RUN 0:21:50.977
23 21 7 16-29 Male 761 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ KYRIAZOPOULOS TEAM 0:22:01.300
24 22 6 30-39 Male 835 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΚΟΥΤΣΑΣ   0:22:13.854
25 23 8 16-29 Male 1049 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΤΣΙΟΠΙΝΗΣ   0:22:22.750
26 24 7 30-39 Male 1044 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:22:35.214
27 25 8 40-49 Male 762 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ STEEL RUNNING TEAM 0:22:36.644
28 3 3 ALL Female 1048 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΜΙΔΟΥ UNDER ARMOUR 0:22:40.270
29 26 8 30-39 Male 926 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:22:45.330
30 27 9 40-49 Male 1056 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:22:52.010
31 28 9 30-39 Male 649 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΖΔΡΑΛΗΣ   0:23:06.600
32 29 1 60+ Male 729 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ ANEJARTHTOS 0:23:07.154
33 4 9 16-29 Female 563 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΡΑΚΑΣ 0:23:09.634
34 30 2 60+ Male 856 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:23:14.440
35 5 10 30-39 Female 566 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΟΥΤΖΑΛΗ ALX TRAINING TEAM 0:23:18.194
36 6 11 30-39 Female 984 ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΡΗ   0:23:19.327
37 31 10 40-49 Male 1109 ΡΩΜΑΙΟΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ   0:23:19.544
38 32 10 16-29 Male 1084 ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:23:32.470
39 33 3 50-59 Male 660 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:23:34.044
40 34 11 40-49 Male 759 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΙΤΣΩΤΑΛΑΚΗΣ THE RUNNER'S PROJECT 0:23:36.140
41 35 12 40-49 Male 888 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΥΛΩΝΑΣ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:23:37.034
42 36 13 40-49 Male 1096 ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕΤΣΑΣ   0:23:56.254
43 37 3 60+ Male 638 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ Δ Α 0:23:58.264
44 38 14 40-49 Male 931 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:24:03.320
45 39 12 30-39 Male 990 PANTELIS ΣΙΩΖΟΣ   0:24:10.160
46 7 13 30-39 Female 981 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΜΠΑΝΗ   0:24:13.960
47 40 4 50-59 Male 847 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:24:14.347
48 41 4 60+ Male 1022 ΘΑΝΟΣ ΤΑΚΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:24:20.474
49 42 14 30-39 Male 1024 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΓΟΣ   0:24:23.904
50 43 15 30-39 Male 575 ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ   0:24:36.197
51 44 16 30-39 Male 887 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΦΥΡΙ 0:24:42.827
52 45 11 16-29 Male 836 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ   0:24:55.657
53 46 12 16-29 Male 837 ΠΛΑΤΩΝ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΗΣ   0:24:58.607
54 47 13 16-29 Male 987 ΠΕΤΡΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΙΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:25:01.020
55 48 5 60+ Male 1108 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΛΟΓΕΡΗΣ   0:25:03.994
56 49 6 60+ Male 590 KΩΣΤΑΣ ΓΙΤΣΑΣ ===== 0:25:08.467
57 50 17 30-39 Male 528 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 0:25:20.947
58 51 14 16-29 Male 706 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΡΟΥΤΣΟΣ   0:25:30.797
59 8 15 40-49 Female 828 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΝΤΖΙΩΡΗ   0:25:32.534
60 52 5 50-59 Male 921 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ATHENS 0:25:36.124
61 9 18 30-39 Female 634 ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΡΟΣΟΥ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:25:38.494
62 53 19 30-39 Male 956 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΙΣΗΣ   0:25:45.507
63 10 6 50-59 Female 1091 ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ   0:25:49.554
64 54 15 16-29 Male 596 ΘΑΝΟΣ ΓΚΟΒΑΡΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑ 0:25:50.654
65 11 16 40-49 Female 807 ΣΤΕΛΛΑ ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ   0:25:52.197
66 55 7 50-59 Male 692 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΗΝΑ 0:25:59.684
67 56 16 16-29 Male 850 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ -ΨΑΡΙΑΔΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:26:16.820
68 57 20 30-39 Male 554 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ - 0:26:21.034
69 12 17 40-49 Female 869 ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΠΑΡΤΖΗ   0:26:22.834
70 58 17 16-29 Male 1098 ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΑΡΙΝΗΣ   0:26:23.560
71 59 21 30-39 Male 950 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΤΣΕΑΣ   0:26:28.887
72 60 18 40-49 Male 587 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ   0:26:44.424
73 61 19 40-49 Male 731 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ   0:26:47.654
74 62 20 40-49 Male 844 ΦΩΤΙΟΣ ΜΕΝΤΑΣ   0:26:53.730
75 63 18 16-29 Male 918 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ   0:26:53.934
76 13 19 16-29 Female 748 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ 0:26:58.397
77 64 8 50-59 Male 536 ΣΠΥΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:26:59.197
78 14 21 40-49 Female 765 ΕΙΡΗΝΗ ΚΥΡΛΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:26:59.384
79 65 20 16-29 Male 1105 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ   0:27:02.514
80 66 21 16-29 Male 1106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΥΝΟΠΟΤΑΜΟΣ   0:27:07.124
81 67 7 60+ Male 1075 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:27:14.880
82 68 22 40-49 Male 1002 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ KROMA 0:27:17.297
83 69 9 50-59 Male 533 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:27:32.214
84 70 23 40-49 Male 1085 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΟΣΧΑΤΟ 0:27:40.277
85 71 22 16-29 Male 941 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:27:41.180
86 15 10 50-59 Female 895 ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:27:45.247
87 72 11 50-59 Male 540 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:27:47.784
88 73 22 30-39 Male 1007 ΜΑΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ   0:27:52.314
89 74 23 30-39 Male 620 ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:27:54.367
90 75 12 50-59 Male 539 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ FREE RUNNERS 0:27:56.994
91 76 8 60+ Male 808 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΝΤΑΣ   0:27:58.214
92 16 23 16-29 Female 1025 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ   0:28:03.324
93 77 9 60+ Male 573 ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΗΣ ΣΔΥΑ 0:28:05.140
94 78 24 16-29 Male 1104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   0:28:07.374
95 17 24 40-49 Female 879 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:28:09.174
96 79 25 40-49 Male 1102 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ   0:28:09.470
97 80 25 16-29 Male 868 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΠΑΡΔΑΒΙΛΛΙΑΣ   0:28:10.244
98 18 24 30-39 Female 1088 ΜΑΡΙΑ ΠΗΓΗ ΨΑΡΡΑΚΗ   0:28:10.354
99 81 26 40-49 Male 1100 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΠΙΤΑΣ   0:28:17.574
100 82 27 40-49 Male 965 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ   0:28:29.144
101 19 26 16-29 Female 725 ΜΑΡΙΑ ΚΙΟΥΣΗ   0:28:35.664
102 20 25 30-39 Female 525 ΒΙΒΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ COACH VLASIS 0:28:39.224
103 21 26 30-39 Female 1086 ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   0:28:40.484
104 83 27 16-29 Male 1066 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ   0:28:48.594
105 22 28 40-49 Female 1051 ΓΕΩΡΤΙΑ ΤΣΙΟΥΣΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:28:54.104
106 84 27 30-39 Male 677 ΗΛΙΑΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:28:56.574
107 85 29 40-49 Male 550 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ AETOS ATHENS 0:29:00.100
108 23 28 30-39 Female 645 ΕΥΓΕΝΙΑ ΖΑΛΗ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:29:00.210
109 24 30 40-49 Female 1017 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ   0:29:02.540
110 86 13 50-59 Male 747 ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ   0:29:07.797
111 25 14 50-59 Female 896 ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΥ   0:29:09.767
112 26 4 ALL Female 766 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΛΗ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:29:10.970
113 87 28 16-29 Male 831 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΝΗΣ   0:29:20.257
114 88 31 40-49 Male 805 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΙΤΣΑΣ   0:29:25.854
115 89 29 16-29 Male 558 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:29:29.244
116 90 32 40-49 Male 681 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΚΑΛΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:29:29.350
117 91 30 16-29 Male 999 ΕΡΜΗΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:29:31.570
118 27 33 40-49 Female 602 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΚΟΥΤΖΙΟΥ   0:29:45.210
119 92 31 16-29 Male 599 ΚΩΣΤΑΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:29:48.127
120 28 29 30-39 Female 584 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ   0:29:53.780
121 93 15 50-59 Male 923 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΚΙΑΣ   0:29:55.374
122 29 30 30-39 Female 565 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΒΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:29:56.004
123 94 32 16-29 Male 975 ΓΙΑΝΝΗΣ ΡΩΜΕΝΗΣ   0:29:58.324
124 95 16 50-59 Male 949 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ   0:30:02.014
125 96 33 16-29 Male 727 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΙΟΥΣΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 0:30:05.877
126 97 34 40-49 Male 728 ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΚΙΡΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:05.897
127 98 35 40-49 Male 1014 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΡΑΤΗΣ   0:30:15.707
128 30 34 16-29 Female 707 ΒΙΟΛΕΤΑ ΚΑΡΟΥΤΣΟΥ   0:30:17.884
129 31 35 16-29 Female 886 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΟΥΡΔΑΚΗ   0:30:18.900
130 32 36 40-49 Female 647 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΖΑΧΑΡΑΚΗ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ 0:30:19.694
131 33 17 50-59 Female 778 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:21.117
132 34 37 40-49 Female 501 KATSOULI ASIMINA   0:30:23.517
133 35 36 16-29 Female 657 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΗΛΙΑΔΗ   0:30:24.454
134 36 10 60+ Female 904 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ   0:30:28.394
135 99 18 50-59 Male 785 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:30:29.337
136 37 31 30-39 Female 619 ΑΝΝΑ ΔΕΤΣΗ   0:30:40.294
137 100 32 30-39 Male 568 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΚΗΣ NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:30:40.294
138 101 33 30-39 Male 508 ΘΥΜΙΟΣ ΑΓΓΟΥΡΑΣ ΣΔΥ ΒΟΛΟΥ 0:30:40.400
139 38 37 16-29 Female 509 ΕΛΠΙΔΑ ΦΑΡΑΖΗ   0:30:40.507
140 102 34 30-39 Male 889 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΩΡΑΪΤΗΣ   0:30:41.024
141 39 38 40-49 Female 537 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΤΟΜΙΚΗ 0:30:41.744
142 103 19 50-59 Male 764 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ   0:30:43.840
143 104 39 40-49 Male 640 ΗΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ   0:30:48.790
144 40 35 30-39 Female 1008 ΑΛΕΚΑ ΣΤΑΜΑΤΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:30:53.717
145 41 36 30-39 Female 506 FIONA PAJA LIFE STYLE 0:31:04.104
146 105 40 40-49 Male 1057 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΣΟΥΠΡΟΣ   0:31:08.227
147 106 20 50-59 Male 1094 ΘΟΔΩΡΗΣ ΛΑΠΠΑΣ   0:31:08.850
148 107 41 40-49 Male 1023 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΦΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:31:11.257
149 108 42 40-49 Male 622 ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ ALX TRAINING TEAM 0:31:14.987
150 109 37 30-39 Male 937 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ KAMATERO 0:31:19.364
151 110 38 30-39 Male 979 ANTONIOS ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ PEROUPOLI 0:31:21.484
152 111 21 50-59 Male 946 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΣΧΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:31:27.237
153 112 39 30-39 Male 717 ΘΑΝΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΒΥΡΩΝΑΣ 0:31:28.917
154 113 38 16-29 Male 845 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΔΕΛΛΙΑΣ PETROUPOLI 0:31:35.987
155 42 43 40-49 Female 804 ΕΛΕΝΑ ΛΙΟΤΣΑΚΗ   0:31:42.730
156 43 44 40-49 Female 858 ΕΛΕΝΗ ΜΟΥΣΙΟΥ   0:31:46.247
157 44 45 40-49 Female 639 ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ   0:31:50.994
158 45 22 50-59 Female 1041 ΣΤΑΥΡΙΑ ΤΣΑΜΗ   0:31:51.777
159 46 40 30-39 Female 601 ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΓΚΟΥΡΜΑ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:31:54.877
160 114 46 40-49 Male 1030 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΖΙΦΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:00.710
161 115 41 30-39 Male 616 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:32:02.104
162 47 39 16-29 Female 615 ΝΕΦΕΛΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:32:02.214
163 48 40 16-29 Female 556 ΕΛΕΝΑ ΒΕΝΕΤΗ ΑΘΗΝΑ 0:32:04.447
164 49 47 40-49 Female 1003 ΕΛΕΝΗ ΣΠΑΝΤΙΔΑΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:32:05.907
165 116 42 30-39 Male 1070 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΓΕΤΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:06.957
166 117 41 16-29 Male 882 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:32:07.520
167 118 43 30-39 Male 768 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΒΑΙΟΣ   0:32:08.414
168 119 48 40-49 Male 578 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:32:11.184
169 50 23 50-59 Female 1097 ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΙΑΤΣΑΤΟΥ   0:32:17.470
170 120 24 50-59 Male 720 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:32:26.880
171 121 25 50-59 Male 803 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΙΝΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:32:27.947
172 122 26 50-59 Male 721 ΗΛΙΑΣ ΚΑΨΩΜΕΝΑΚΗΣ RUN TO CHANGE DIABETES 0:32:38.360
173 51 44 30-39 Female 827 ΠΕΝΥ ΜΑΝΤΖΙΝΟΥ ADIDAS RUNNERS ATHENS 0:32:38.790
174 52 49 40-49 Female 991 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΚΑΛΤΣΑ   0:32:40.764
175 53 50 40-49 Female 877 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΠΙΤΣΙΚΑ   0:32:43.144
176 54 51 40-49 Female 871 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΕΛΝΤΕΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:32:46.460
177 123 27 50-59 Male 983 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΔ ΣΑΠΡΙΚΗΣ   0:32:57.227
178 124 52 40-49 Male 574 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ INDEPENDENT 0:32:57.227
179 55 45 30-39 Female 821 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΓΚΟΥΤΑ VAITSA SCHOOLS 0:32:57.637
180 56 11 60+ Female 749 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΥΡΗ MUSTUKULURU RUNNING TEAM 0:33:04.154
181 57 28 50-59 Female 1052 ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΠΑΡΗ ΑΙΓΑΛΕΩ 0:33:05.207
182 58 12 60+ Female 612 ΜΑΡΙΑ ΔΑΛΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:05.224
183 59 46 30-39 Female 530 ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΔΡΙΩΤΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:33:09.300
184 125 47 30-39 Male 878 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΙΤΣΩΡΗΣ - 0:33:09.410
185 60 29 50-59 Female 1079 ΛΕΛΟΥΔΑ ΧΑΨΑ   0:33:15.164
186 126 13 60+ Male 670 ΜΙΧΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:33:33.737
187 127 53 40-49 Male 892 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ   0:33:34.337
188 61 42 16-29 Female 1012 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΣΠ 0:33:39.830
189 128 43 16-29 Male 801 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ 0:33:49.847
190 129 14 60+ Male 980 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΜΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:33:54.550
191 62 54 40-49 Female 515 ΖΩΗ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:34:00.680
192 130 30 50-59 Male 1107 ΑΜΑΛΊΑ ΚΕΦΑΛΩΝΙΤΗ   0:34:01.457
193 131 55 40-49 Male 771 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ   0:34:07.884
194 132 56 40-49 Male 791 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΟΝΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ   0:34:10.340
195 63 57 40-49 Female 897 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΤΣΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 0:34:14.144
196 64 58 40-49 Female 695 ΦΑΙΔΡΑ ΚΑΠΕΡΝΑΡΟΥ   0:34:15.874
197 133 31 50-59 Male 1034 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥΡΝΑΒΙΤΗΣ   0:34:16.294
198 134 15 60+ Male 945 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:34:18.157
199 65 48 30-39 Female 1043 ΕΛΕΝΗ ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:34:29.227
200 135 49 30-39 Male 884 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΠΟΥΛΕΡΟΣ   0:34:41.584
201 136 32 50-59 Male 656 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΖΥΓΟΥΡΑΚΗΣ   0:34:45.310
202 66 50 30-39 Female 986 ΕΙΡΗΝΗ ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ   0:34:45.764
203 137 44 16-29 Male 570 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ VAITSA SCHOOLS 0:34:47.294
204 138 51 30-39 Male 812 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:34:51.774
205 67 52 30-39 Female 1010 ΒΙΒΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΣΠ 0:34:52.344
206 139 59 40-49 Male 1072 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΩΤΗΣ   0:34:57.957
207 68 53 30-39 Female 1036 ΒΑΓΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:35:01.520
208 69 54 30-39 Female 806 ΟΡΓΚΕΤΑ ΛΙΤΣΗ ΠΟΣΠ 0:35:05.060
209 70 60 40-49 Female 693 ΜΑΡΙΑ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ   0:35:06.834
210 140 61 40-49 Male 736 ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΝΤΑΡΗΣ   0:35:07.270
211 141 55 30-39 Male 610 ΚΩΣΤΑΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:35:08.054
212 71 56 30-39 Female 1089 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΩΡΟΜΥΤΑ ALX TRAINING TEAM 0:35:08.344
213 142 57 30-39 Male 843 ΜΕΛΕΤΗΣ ΜΕΛΕΝΤΗΣ   0:35:08.734
214 143 62 40-49 Male 511 ΘΩΜΑΣ ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:35:10.384
215 144 45 16-29 Male 583 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:35:12.434
216 72 63 40-49 Female 614 ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ   0:35:13.687
217 73 58 30-39 Female 689 ΛΩΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΑΜΟΥΤΣΑ ALX TRAINING TEAM 0:35:14.687
218 145 59 30-39 Male 1029 ΑΛΕΞΗΣ ΤΖΙΜΑΣ ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ 0:35:16.700
219 146 64 40-49 Male 890 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΑΣ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:35:21.407
220 147 33 50-59 Male 557 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΒΕΝΕΤΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:35:22.597
221 74 65 40-49 Female 855 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΟΣΧΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:35:26.434
222 75 46 16-29 Female 699 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ   0:35:29.494
223 76 47 16-29 Female 547 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΒΑΘΗ SFAKIANAKIS RUNNING TEAM 0:35:30.420
224 148 66 40-49 Male 611 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:35:31.167
225 149 34 50-59 Male 963 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΙΛΙΟΝ 0:35:44.704
226 150 60 30-39 Male 750 ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ   0:35:45.077
227 77 35 50-59 Female 627 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΟΥ ΠΟΣΠ 0:35:53.837
228 78 16 60+ Female 1062 ΜΑΡΙΑ ΦΑΚΙΤΣΑ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:36:00.177
229 151 61 30-39 Male 1101 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:36:05.234
230 152 67 40-49 Male 875 ΜΑΡΙΟΣ ΜΠΙΣΜΠΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ 0:36:06.100
231 153 36 50-59 Male 600 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΚΟΥΓΙΑΝΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:36:11.640
232 154 68 40-49 Male 526 ΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΕΧΑΛΕΣ 0:36:12.200
233 155 48 16-29 Male 790 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΜΟΝΗΣ VAITSA SCHOOLS 0:36:17.240
234 79 62 30-39 Female 564 ΕΛΠΙΔΑ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ   0:36:33.404
235 156 63 30-39 Male 959 ΘΩΜΑΣ ΠΙΤΟΓΛΟΥ   0:36:35.374
236 157 64 30-39 Male 561 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΗΧΑΣ   0:36:38.007
237 158 65 30-39 Male 630 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΟΥΛΗΓΕΡΗΣ   0:36:38.814
238 80 69 40-49 Female 1016 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑ   0:36:41.307
239 159 49 16-29 Male 996 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΚΟΥΦΟΥΛΑΣ   0:36:43.824
240 160 66 30-39 Male 1011 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ   0:36:54.140
241 81 70 40-49 Female 885 ΖΗΝΟΒΙΑ ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΥ ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:37:00.697
242 161 67 30-39 Male 777 ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:37:12.484
243 82 50 16-29 Female 608 ΚΙΚΗ ΓΡΥΠΑΡΗ   0:37:14.557
244 83 37 50-59 Female 943 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΠΠΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:37:19.030
245 84 51 16-29 Female 776 ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ PETROUPOLI 0:37:24.037
246 162 17 60+ Male 607 ΚΩΣΤΑΣ ΓΡΥΜΑΝΗΣ   0:37:27.827
247 163 68 30-39 Male 848 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:30.037
248 164 69 30-39 Male 592 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΦΑΣ ALX TRAINING TEAM 0:37:37.970
249 85 71 40-49 Female 932 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:37:40.054
250 86 52 16-29 Female 809 ΚΑΤΙΑ ΛΥΓΝΟΥ   0:37:40.514
251 165 53 16-29 Male 853 ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:45.234
252 87 70 30-39 Female 690 ΣΟΦΙΑ ΚΑΜΠΕΖΑ THE SPOT 0:37:45.620
253 88 38 50-59 Female 666 ΕΛΕΝΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:37:46.674
254 166 18 60+ Male 822 ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΖΑΡΑΚΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 0:37:49.964
255 167 72 40-49 Male 1061 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΑΒΡΟΣ   0:37:50.300
256 168 39 50-59 Male 1099 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΠΑΘΟΥΛΑΣ   0:37:55.240
257 169 71 30-39 Male 770 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:55.934
258 170 40 50-59 Male 1093 ΦΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ   0:37:57.637
259 171 72 30-39 Male 816 ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΥΡΟΣ   0:38:06.260
260 172 73 30-39 Male 995 ΠΑΥΛΟΣ ΣΚΟΥΛΙΚΙΔΗΣ   0:38:06.684
261 173 54 16-29 Male 989 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΙΜΟΣ HERBALIFE 0:38:07.560
262 89 73 40-49 Female 510 ΟΛΓΑ ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ   0:38:22.860
263 90 74 40-49 Female 751 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΚΟΥΤΡΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:38:23.374
264 91 75 40-49 Female 543 ΕΦΗ ΒΑΒΙΤΗ ΠΟΣΠ RUNNING TEAM 0:38:25.977
265 92 19 60+ Female 985 ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:38:45.224
266 93 41 50-59 Female 951 MARIA ΠΑΤΣΙΑ ALX TRAINING TEAM 0:38:46.917
267 94 76 40-49 Female 992 ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΚΕΤΖΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:38:47.374
268 95 55 16-29 Female 910 ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:50.754
269 174 77 40-49 Male 504 GARBIS HAZARIAN ---------- 0:38:50.864
270 96 74 30-39 Female 873 ΣΤΕΛΛΑ ΜΠΕΣΙΟΥ Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:38:51.954
271 175 78 40-49 Male 911 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:54.147
272 97 79 40-49 Female 734 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ / E.CO. LIFT 0:38:54.600
273 176 20 60+ Male 829 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΕΒΑΣ 0:39:01.410
274 98 42 50-59 Female 502 ΕΦΗ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ   0:39:02.054
275 177 43 50-59 Male 969 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΡΙΑΔΝΗ 0:39:02.327
276 99 80 40-49 Female 966 ΣΟΦΙΑ ΠΡΑΣΣΑ ALX TRAINING TEAM 0:39:07.314
277 100 81 40-49 Female 955 ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΑΛΙΑ ΙΛΙΟΝ 0:39:09.844
278 101 44 50-59 Female 548 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΑΛΑΤΣΟΥ Π.Ο.Σ.Π. RUNNING TEAM 0:39:16.724
279 102 56 16-29 Female 960 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΠΛΑΤΗ   0:39:19.610
280 178 82 40-49 Male 947 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΤΟΥΚΛΙΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:39:19.934
281 179 57 16-29 Male 500 EMIL ABDULMANOV ΝΙΚΑΙΑ 0:39:21.284
282 103 45 50-59 Female 934 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   0:39:24.900
283 104 58 16-29 Female 664 ΖΩΗ ΘΕΟΥ VAITSA SCHOOLS 0:39:30.624
284 180 46 50-59 Male 870 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:39:45.450
285 181 83 40-49 Male 644 ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ALX TRAINING TEAM 0:39:46.447
286 182 84 40-49 Male 880 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΟΣΙΝΑΚΟΣ   0:39:51.280
287 183 85 40-49 Male 1092 ΣΩΤΗΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ   0:39:56.130
288 105 86 40-49 Female 1018 ΝΙΚΗ ΣΥΒΡΙΔΟΥ   0:39:57.230
289 106 75 30-39 Female 905 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΤΟΥΝΤΟΥΡΗ ΙΛΙΟΝ Η ΝΕΑ ΛΙΟΣΙΑ 0:40:00.227
290 184 21 60+ Male 569 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΑΛΑΝΗΣ ΣΔΥ ΜΕΓΑΛΟΝΗΣΟΣ 0:40:00.667
291 107 59 16-29 Female 732 ΜΑΡΙΑΝΑ ΚΟΛΩΝΙΑ   0:40:01.890
292 185 60 16-29 Male 819 ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΑΓΓΟΣ ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ 0:40:03.757
293 108 61 16-29 Female 820 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΑΓΓΟΥ SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:40:11.314
294 186 87 40-49 Male 818 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ Α.Ο. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 0:40:11.314
295 109 88 40-49 Female 961 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΟΥΜΠΗ   0:40:16.474
296 187 47 50-59 Male 567 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΖΗΣ   0:40:20.764
297 110 89 40-49 Female 789 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΟΥ   0:40:25.830
298 111 90 40-49 Female 997 ΓΙΟΥΛΗ ΣΟΥΡΑΝΗ   0:40:26.384
299 188 62 16-29 Male 872 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ   0:40:35.357
300 112 76 30-39 Female 1080 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΙΩΤΑΚΗ   0:40:36.904
301 113 22 60+ Female 977 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΑΛΜΑ   0:40:40.167
302 114 63 16-29 Female 883 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΟΥΖΟΥΚΑ VAITSA SCHOOLS 0:40:41.000
303 115 64 16-29 Female 874 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΠΙΡΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:40:48.257
304 116 65 16-29 Female 755 ΕΛΕΝΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:40:57.917
305 117 91 40-49 Female 571 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ   0:42:09.887
306 189 92 40-49 Male 577 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:42:10.207
307 190 93 40-49 Male 606 ΣΠΥΡΟΣ ΓΡΑΝΕΤΑΣ   0:42:10.654
308 191 77 30-39 Male 742 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΡΕΣ   0:42:18.087
309 118 78 30-39 Female 516 ΙΩΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΤΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ 0:42:18.214
310 119 66 16-29 Female 555 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΣΕΡΡΕΣ 0:42:19.110
311 192 48 50-59 Male 815 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:42:19.220
312 120 49 50-59 Female 940 ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΑΤΟΥ   0:42:28.724
313 193 23 60+ Male 784 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΓΓΑΡΗΣ ATHENS ILION 0:42:33.534
314 121 67 16-29 Female 576 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:42:40.044
315 122 68 16-29 Female 881 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΥΓΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:42:42.464
316 194 50 50-59 Male 1050 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΙΟΤΡΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:42:45.664
317 195 79 30-39 Male 906 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΞΕΝΟΣ MEIJIN TAE - KWON DO 0:42:54.657
318 196 94 40-49 Male 824 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΛΛΙΟΣ   0:42:59.407
319 197 95 40-49 Male 849 ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   0:43:00.197
320 198 96 40-49 Male 817 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΥΣΣΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:43:18.384
321 199 97 40-49 Male 899 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ ALX TRAINING TEAM 0:43:18.924
322 123 24 60+ Female 585 ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΥΡΛΗ   0:43:22.667
323 124 98 40-49 Female 957 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΙΠΕΡΑ   0:43:23.760
324 125 80 30-39 Female 786 ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ   0:43:24.754
325 200 99 40-49 Male 745 ΤΑΚΗΣ ΚΟΣΥΦΗΣ   0:43:28.477
326 126 81 30-39 Female 1046 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΣΙΚΟΥΛΟΥ   0:43:38.634
327 127 51 50-59 Female 953 ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΕΛΕΚΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:43:57.334
328 128 25 60+ Female 854 ΜΑΝΩΛΙΑ ΜΙΧΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 0:43:57.444
329 129 69 16-29 Female 580 ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗ   0:44:07.480
330 201 100 40-49 Male 581 ΦΩΤΗΣ ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ   0:44:08.144
331 130 26 60+ Female 935 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑ 0:44:33.740
332 131 52 50-59 Female 852 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΑΚΗ ALX TRAINING TEAM 0:44:51.464
333 132 70 16-29 Female 782 ΕΥΑΝΘΙΑ ΚΩΤΣΗ ΚΑΜΑΤΕΡΟ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:44:54.220
334 202 101 40-49 Male 796 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΙΑΡΑΚΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:45:02.864
335 133 53 50-59 Female 674 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:45:08.114
336 134 102 40-49 Female 684 ΓΙΩΤΑ ΚΑΛΟΜΠΡΑΤΣΟΥ   0:45:13.624
337 203 54 50-59 Male 1095 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΨΙΔΗΣ   0:46:05.894
338 204 27 60+ Male 767 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΥΡΛΗΣ ΑΠΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:46:14.314
339 135 82 30-39 Female 658 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΘΕΟΔΟΡΕΣΚΟΥ   0:46:36.184
340 136 103 40-49 Female 741 ΜΑΡΙΑ ΚΟΡΡΕ   0:48:43.344
341 137 83 30-39 Female 1037 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΡΙΑΝΤΗ   0:48:44.460
342 138 104 40-49 Female 594 ΕΥΗ ΓΚΙΟΚΑ ALX TRAINING TEAM 0:48:59.230
343 205 28 60+ Male 1103 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΚΑΛΗΣ   0:50:22.774
344 139 55 50-59 Female 1087 ΕΥΘΥΜΙΑ ΛΑΓΓΑΡΗ ALX TRAINING TEAM 0:50:50.214
345 140 71 16-29 Female 861 ΔΗΜΗΤΡΑ-ΧΑΡΙΣ ΜΟΥΤΑΦΗ   0:50:51.850
346 141 72 16-29 Female 860 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΤΑΦΗ   0:50:52.297
347 142 84 30-39 Female 830 ΡΕΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ   0:51:04.270
348 206 56 50-59 Male 733 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΜΝΑΚΟΣ   0:51:10.337
349 143 57 50-59 Female 654 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΟΡΜΠΑ   0:51:38.867
350 144 105 40-49 Female 694 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΑΝΕΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:44.607
351 145 106 40-49 Female 1077 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:51:44.777
352 146 29 60+ Female 967 ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΡΙΤΗ PETROUPOLIS 0:51:51.857
353 147 107 40-49 Female 1015 ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΡΑΤΙΚΟΥΛΑ   0:52:24.417
354 148 108 40-49 Female 964 ΣΤΕΛΛΑ ΠΟΛΥΚΡΑΤΗ   0:52:25.180
355 149 58 50-59 Female 613 ΑΡΓΥΡΩ ΔΑΝΙΗΛ   0:52:33.024
356 207 59 50-59 Male 773 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ - 0:52:35.264
357 208 60 50-59 Male 794 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΙΑΠΗΣ   0:53:25.620
358 209 30 60+ Male 617 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΗΜΠΕΗΣ   0:53:26.970
359 210 109 40-49 Male 866 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ   0:53:51.854
360 150 61 50-59 Female 740 ΛΟΥΚΙΑ ΚΟΡΝΕΖΟΥ   0:53:54.984
361 151 73 16-29 Female 993 ΜΑΡΙΖΑ ΣΚΙΤΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:10.704
362 152 62 50-59 Female 609 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΩΓΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:12.270
363 153 110 40-49 Female 711 ΕΛΕΝΗ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0:54:13.630
364 211 63 50-59 Male 535 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 0:55:58.094
365 154 31 60+ Female 636 ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ PETROUPOLIS 0:55:59.024
366 155 64 50-59 Female 520 ΑΝΝΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.Π.Σ.ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:56:01.520
367 156 65 50-59 Female 605 ΙΩΑΝΝΑ ΓΡΑΒΑΝΗ ALX TRAINING TEAM 0:56:02.547
368 157 85 30-39 Female 802 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΙΝΙΔΟΥ   0:57:19.510
369 158 32 60+ Female 788 ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΛΑΣΚΑΡΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ 0:58:10.277
370 159 66 50-59 Female 532 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ   0:58:11.057
371 212 67 50-59 Male 1083 ΑΛΕΞΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ALX TRAINING TEAM 0:58:47.624
372 160 68 50-59 Female 1081 ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:58:48.284

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-12-01 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001