Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
5
8
9
10
11
12
14
Ημερομηνία : 2018-10-14
15
16
17
18
19
21
Ημερομηνία : 2018-10-21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

9 ος Αγιωργίτικος Δρόμος - 01 Σεπ 2018

RANK ΒΙΒ ΤΙΜΕ SURNAME NAME GENDER SPORT CLUB
1 126 0:45:02 ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α.Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2 351 0:45:56 ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 
3 420 0:46:20 ΝΤΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 
4 411 0:46:44 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ Α ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ
5 394 0:46:53 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
6 233 0:48:53 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α NEMEA RUNNERS
7 44 0:50:38 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 
8 292 0:51:18 ΞΥΛΑΒΙΣΤΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α 
9 428 0:53:41 ΜΕΡΤΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 
10 109 0:54:08 ΖΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
11 269 0:54:25 ΜΠΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ
12 133 0:55:13 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ Α 
13 50 0:55:38 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ Α 
14 166 0:55:52 ΚΕΦΑΛΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Α ΑΓΙΟΣ. ΙΩΑΝΝΗΣ
15 227 0:55:59 ΛΟΥΒΗ ΘΕΩΝΗ Γ ΠΕΛΟΠΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
16 244 0:56:36 ΜΕΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΟΜΑΔΑ ´ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
17 179 0:56:57 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ Π.Ο
18 397 0:57:03 ΤΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
19 17 0:57:16 PAPAGEORGIOU GEORGE Α KINISSISRUNNINGTEAM
20 55 0:57:21 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΈΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
21 51 0:57:29 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΔΡΟΜΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ
22 20 0:57:39 PRISACARU CATALINA Γ MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS
23 69 0:57:45 ΓΕΩΡΓΟΥΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α ΚΟΡΙΝΘΙΑΚΟΣ ΠΟ
24 353 0:57:47 ΣΚΡΟΠΟΛΙΘΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ
25 364 0:58:07 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Α 
25 81 0:58:07 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 
27 113 0:58:56 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
28 12 0:58:59 MURATI NEVRUS Α 
29 400 0:59:02 ΦΛΩΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α Α.Σ. ΝΕΜΕΑΣ
30 186 0:59:03 ΚΟΡΩΝΙΩΤΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
31 222 0:59:08 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
32 421 0:59:09 ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 
33 174 0:59:13 ΚΛΗΣΑΡΗ ΜΑΤΑ Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
34 402 0:59:23 ΦΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
35 392 0:59:27 ΤΣΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΠΕΛΟΠΑΣ- ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
36 424 0:59:35 ΣΤΑΡΦΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 
37 299 0:59:39 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 
38 79 0:59:42 ΓΚΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
39 388 0:59:47 ΤΣΑΚΟΣ ΕΝΤΜΟΝΤ Α 
40 42 0:59:51 ΑΠΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΣΔΥ ΠΑΤΡΑΣ
41 282 1:00:08 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 3Π-ΣΕΒΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
42 317 1:00:22 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
43 89 1:00:25 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΑΓΕΥΣ Α Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
44 343 1:00:30 ΣΒΑΡΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
45 337 1:00:40 ΣΑΓΚΑ ΛΕΛΑ Γ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
46 395 1:00:53 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
47 239 1:01:02 ΜΑΡΚΟ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΚΡΟΚΕΑΤΙΚΟΣ
48 242 1:01:10 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
49 248 1:01:13 ΜΕΝΑΓΙΑΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
50 270 1:01:17 ΠΟΥΤΑΚΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α 
51 91 1:01:19 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
51 16 1:01:19 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
53 274 1:01:25 ΜΠΙΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
54 63 1:01:37 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α 
54 260 1:01:37 ΜΟΣΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
56 300 1:01:41 ΠΑΝΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ALPHA BANK
57 165 1:01:45 ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
58 1 1:02:00 ANGELOPOULOS COSTAS Α MARATHONODROMOI DROMEIS ARGOLIDAS
59 429 1:02:24 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 
60 8 1:02:29 ΒΕΡΓΗΣ ΦΩΤΗΣ Α 
61 192 1:02:30 ΚΟΥΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ
62 229 1:02:33 ΜΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
63 279 1:02:46 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Α 
64 130 1:02:49 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 
65 256 1:02:53 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
66 278 1:03:08 ΜΩΡΑ'Ι'ΤΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΠΡΟΜΑΧΟΣ
67 11 1:03:09 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α 
68 110 1:03:13 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 
69 431 1:03:21 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α 
70 372 1:03:27 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ADIDAS RUNNERS
71 335 1:03:28 ΡΟΥΣΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
71 180 1:03:28 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΝΤΩΝΙΆ Γ ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ ΔΡΟΜΕΙΣ
73 100 1:03:30 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΤΖΑΝΗΣ Α MOTOR OIL RUNNING TEAM
73 386 1:03:30 ΤΣΑΓΚΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α MOTOR OIL RUNNING TEAM
75 49 1:03:36 ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΠΕΛΟΠΑΣ- ΠΑΤΡΩΝ
76 349 1:03:46 ΣΚΛΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
77 334 1:03:48 ΡΟΔΗ ΕΥΗ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
78 121 1:03:57 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α MOTOR OIL RUNNING TEAM
79 27 1:04:00 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
80 333 1:04:32 ΡΕΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
80 98 1:04:32 ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
82 215 1:04:38 ΛΑΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
83 249 1:04:41 ΜΗΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 315 1:04:42 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Α ΤΡΙΠΟΛΗ
85 135 1:04:53 ΚΑΠΟΥΡΑΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α 
86 312 1:04:56 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
87 381 1:04:59 ΤΗΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
88 34 1:05:02 ΑΛΕΞΌΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΗΣ Α 
89 393 1:05:19 ΤΣΙΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α 
90 38 1:05:23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 
91 209 1:05:38 ΚΩΣΤΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ADIDAS RUNNERS ATHENS
92 37 1:05:39 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
93 285 1:05:40 ΝΤΑΛΙΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
94 107 1:06:08 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 
95 14 1:06:11 PALACPAC HAIDEE Γ PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
96 30 1:06:14 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
97 181 1:06:18 ΚΟΛΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
98 99 1:06:26 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
99 250 1:06:30 ΜΗΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ Α Α.Ο.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
100 195 1:06:36 ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
101 125 1:06:40 ΚΑΚΑΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΑΦΑΝΣ
102 65 1:06:43 ΓΑΣΠΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
103 409 1:06:52 ΧΑΤΖΗΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
104 286 1:06:56 ΝΤΕΒΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΦΛΟΓΑ
105 232 1:06:59 ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΣΔΥΑ
106 413 1:07:04 ΧΡΟΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
107 6 1:07:07 FALK SCHOENFELDER Α XORIS
108 59 1:07:15 ΒΟΓΙΟΒΙΤΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΦΙΛΩΝ ΠΡΟΒΑΤΙΝΑΣ
109 149 1:07:16 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
110 64 1:07:36 ΓΑΡΩΝΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
111 438 1:07:39 ΑΡΙΑΝ Α 
112 319 1:07:41 ΠΕΤΣΕΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 
113 53 1:07:42 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 
114 19 1:07:44 PISTOLAS ARIS Α 
115 374 1:07:47 ΤΖΑΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΟΡΣΙΠΠΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ
116 58 1:07:51 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ Α ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
117 255 1:07:53 ΜΙΧΑΛΕΑ ΡΟΖΑΛΙΑ Γ 
117 243 1:07:53 ΜΕΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α KINISIS RUNNING TEAM
119 199 1:07:55 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α 
120 283 1:07:57 ΝΤΑΒΕΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 
121 342 1:08:00 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ SANTA RUNNING TEAM
122 66 1:08:03 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
123 23 1:08:08 VITSAS KYRIAKOS Α 
124 440 1:08:10 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 
125 332 1:08:14 ΡΕΜΟΥΝΔΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
126 307 1:08:23 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α IBM CLUB
127 39 1:08:55 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 
128 375 1:08:58 ΤΖΕΓΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Α 
129 410 1:09:01 ΧΕΙΛΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
130 207 1:09:03 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ Α ADIDAS RUNNERS
130 9 1:09:03 ΤΣΟΥΚΑΛΙΔΙΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
132 31 1:09:09 ΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 
133 148 1:09:12 ΚΑΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
134 143 1:09:13 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
135 437 1:09:23 ΔΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α 
136 371 1:09:28 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 
137 417 1:09:30 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ Α 
138 412 1:09:39 ΧΗΡΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α ΣΑΠΠΑΖ
139 2 1:09:45 AΡΧΟΝΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΑ Γ 
140 330 1:09:51 ΡΑΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
141 221 1:09:55 ΛΕΚΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Α Α.Σ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
142 288 1:09:58 ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΉΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
143 367 1:10:00 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
144 82 1:10:02 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
145 257 1:10:22 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
146 3 1:10:24 BARRION MR.ROMY Α PILIPINAS RUNNING TEAM-GREECE
146 15 1:10:24 PANES GILBERT Α PILIPINAS RUNNING TEAM GREECE
148 329 1:10:32 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
149 36 1:10:32 ΤΣΕΡΜΠΕΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
150 147 1:10:41 ΚΑΡΚΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
151 430 1:10:49 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α 
152 320 1:10:52 ΠΕΤΣΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α 
153 293 1:10:54 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
154 84 1:11:08 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΤΑ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
155 56 1:11:09 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Α 
155 418 1:11:09 ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 
157 263 1:11:14 ΜΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α ΠΟ.ΦΙ. RUNNING TEAM
158 156 1:11:35 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
159 297 1:11:44 ΟΥΖΟΥΝΟΓΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ Γ 
159 164 1:11:44 ΚΕΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΑΠΌΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ
161 4 1:11:55 ΓΑΣΤΟΥΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
162 162 1:11:58 ΚΑΨΟΚΕΦΑΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
163 306 1:12:00 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ Γ Α.Σ.ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
164 295 1:12:32 ΟΛΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
165 108 1:12:45 ΖΗΝΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
166 95 1:12:47 ΔΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
167 204 1:12:49 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 
168 26 1:12:56 ΚΑΛΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α 
168 29 1:12:56 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΘΩΜΑΣ Α 
168 33 1:12:56 ΜΕΞΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α 
171 405 1:13:05 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
172 117 1:13:07 ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ Α 
173 308 1:13:09 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
174 183 1:13:17 ΚΟΝΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
175 352 1:13:21 ΣΚΟΥΦΗΣ ΤΑΚΗΣ Α ΑΓΕΥΣ RUNNING
176 296 1:13:21 ΟΣΜΑΝΟΓΛΟΥ ΟΣΜΑΝ Α ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
177 123 1:13:21 ΚΑΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Α ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
178 313 1:13:21 ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΓΕΥΣ Α.Σ. ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
179 191 1:13:27 ΚΟΥΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑ Γ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΟΚΥΠΟΔΕΣ
180 182 1:13:55 ΚΟΛΟΝΤΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
181 203 1:13:57 ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΠΟΛ.ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
182 316 1:14:00 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
183 266 1:14:01 ΜΠΑΚΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α ΟUTDOORS GAMES RUNNING TEAM
184 134 1:14:04 ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΑΣ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ
185 138 1:14:19 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Α 
186 294 1:14:31 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Γ 
187 304 1:14:34 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ Α Α.Σ ΛΟΥΤΡΑΚΊΟΥ
188 362 1:14:50 ΣΤΑΘΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ 
189 97 1:15:02 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
190 387 1:15:11 ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
191 331 1:15:11 ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΡΙΑΔΝΗ
192 325 1:15:17 ΠΟΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α MELINA'S TEAM
193 21 1:15:21 ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 
194 129 1:15:24 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α 
195 291 1:15:30 ΞΥΔΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
196 202 1:15:32 ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
197 380 1:15:46 ΤΖΙΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΗΛΕΙΟΣ
198 157 1:15:58 ΚΑΤΣΑΤΟΥΡΗ ΡΟΥΛΑ Γ OUTDOOR GAMES RUNNING TEAM
199 416 1:16:06 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
200 198 1:16:08 ΚΡΙΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
201 436 1:16:38 ΝΤΑΟΥΤΑΒΑ ΝΑΝΤΙΑ Γ 
202 213 1:16:39 ΛΑΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α 
203 25 1:16:42 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
204 281 1:16:44 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Α ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ
205 407 1:17:32 ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΑΓΕΥΣ Α.Σ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
206 425 1:17:44 ΚΟΝΟΜΟΔΗ ΟΛΓΑ Γ 
207 426 1:17:44 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ 
208 193 1:17:49 ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΜΑΤΙΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
209 301 1:17:51 ΠΑΝΟΥΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
210 433 1:17:58 ΚΕΦΑΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 
211 389 1:18:07 ΤΣΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
212 57 1:18:09 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΣΔΥΠΑΤΡΑΣ
213 94 1:18:11 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
214 177 1:18:14 ΚΟΚΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ Α 
215 112 1:18:16 ΗΛΙΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
216 13 1:18:21 ΒΛΑΧΟΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 
217 403 1:18:29 ΦΩΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Γ CHIOSRUNNING
218 322 1:18:32 ΠΙΠΙΝΗ ΓΙΩΤΑ Γ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ
219 391 1:18:49 ΤΣΙΜΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
220 40 1:18:58 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΦΩΤΗΣ Α 
221 127 1:19:01 ΚΑΛΙΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Α ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
222 187 1:19:26 ΚΟΣΚΟΛΕΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Γ ΚΥΝΗΓΕΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΙΑΤΟΥ
223 136 1:19:28 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 
224 287 1:19:46 ΝΤΕΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ 
225 383 1:19:49 ΤΟΥΝΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
226 32 1:20:06 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
227 212 1:20:08 ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 
227 146 1:20:08 ΚΑΡΚΑΓΚΕΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Α 
229 378 1:20:19 ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ Γ RUN TEACHER
230 247 1:20:29 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Α 
231 348 1:20:46 ΣΙΣΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
232 43 1:20:51 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ Α 
233 28 1:20:55 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
234 173 1:20:58 ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
235 432 1:21:00 ΚΕΦΑΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ 
236 217 1:21:04 ΛΑΜΠΡΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ MAD CATS
237 358 1:21:26 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α Α.Σ ΝΕΜΕΑ
238 422 1:21:34 ΤΡΑΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Α 
238 423 1:21:34 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 
240 71 1:21:36 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
241 101 1:21:49 ΖΑΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
242 311 1:21:51 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α 
243 439 1:22:01 ΘΕΟΦΙΛΗΣ ΑΝΔΡΑΣ Α 
244 275 1:22:01 ΜΠΟΖΙΟΝΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
244 47 1:22:01 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
244 328 1:22:04 ΠΡΕΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
247 240 1:22:13 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
248 201 1:22:15 ΚΤΕΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 
249 111 1:22:23 ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ Γ Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
250 408 1:22:24 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Γ ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
251 340 1:22:25 ΣΑΡΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ 
252 251 1:22:28 ΜΗΤΣΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ Α 
253 124 1:22:31 ΚΑΙΣΑΡΗ ΣΟΦΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
254 225 1:22:33 ΛΙΤΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
255 194 1:23:03 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α ΣΔΥ ΑΘΗΝΩΝ
256 90 1:23:04 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
257 323 1:23:11 ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Γ 
258 253 1:23:13 ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΤΑ Γ 
259 273 1:23:15 ΜΠΙΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ
260 168 1:23:17 ΚΕΦΟΚΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Γ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ
261 370 1:23:19 HATTHAWAY SCOTT Α 
262 93 1:23:46 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
263 73 1:23:52 ΓΚΑΡΣΕΣ ΑΝΑ Γ PRTG
264 261 1:24:02 ΜΟΥΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α Ο Σ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
265 267 1:24:07 ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
266 268 1:24:29 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΣΑΦΑΝΣ
267 86 1:24:30 ΔΕΣΙΠΡΗ ΕΡΙΚΑ Γ ΣΑΦΑΝΣ
268 85 1:24:56 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΣΔΥ ΑΘΥΝΩΝ
269 384 1:24:57 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
270 228 1:25:00 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 
271 18 1:25:01 ΚΡΙΚΙΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Γ 
272 140 1:25:05 ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Α ΙΔΙΩΤΗΣ
273 419 1:25:27 ΤΖΙΜΗ ΕΛΕΝΗ Γ 
274 171 1:26:01 ΚΙΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
275 324 1:26:30 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
276 150 1:26:46 ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α 
277 252 1:26:56 ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α ΣΔΥΑ
278 87 1:27:04 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
279 427 1:27:14 ΦΙΛΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Γ 
280 318 1:27:17 ΠΕΤΡΟΥ ΣΠΥΡΟΣ Α ΑΣ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
281 314 1:27:22 ΠΑΡΑΠΟΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
282 359 1:27:24 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΣ
283 226 1:28:18 ΛΙΧΟΥΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
284 137 1:28:39 ΚΑΡΑΜΟΥΝΤΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
285 159 1:28:46 ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ 
286 5 1:29:22 FABRO CONCHITA Γ 
287 345 1:29:26 ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α 
288 354 1:29:34 ΣΜΥΡΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α 
289 41 1:30:13 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ Α ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
290 122 1:30:19 ΚΑΖΑ ΣΟΦΙΑ Γ ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
291 10 1:30:22 ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ Γ 
292 35 1:30:26 ΑΜΟΡΓΙΑΝΙΩΤΗ ΑΡΓΥΡΩ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
293 272 1:30:28 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
294 52 1:30:48 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
295 116 1:31:08 ΘΕΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΠΡΟΜΑΧΟΣ
296 139 1:31:35 ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΟΥΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
297 189 1:31:45 ΚΟΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α Α.Σ. ΑΓΕΥΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
298 45 1:32:03 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α 
299 120 1:32:04 ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α 
300 48 1:32:05 ΒΑΚΑΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Α 
301 379 1:32:09 ΤΖΙΛΙΟΝΗΣ ΕΡΡΙΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
302 341 1:32:12 ΣΑΣΛΟΓΛΟΥ ΈΛΕΝΗ Γ STUDIO KINISIS
303 7 1:32:28 GKALLITSIS NIKOLAOS Α KINISSISRUNNIGTEAM
304 151 1:32:30 ΚΑΡΤΕΡΗ ΜΑΡΙΝΑ Γ 
305 175 1:32:31 ΚΛΙΤΣΟΣ ΜΑΝΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
306 62 1:32:48 ΒΥΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
307 102 1:33:10 ΖΑΓΓΙΝΑ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
308 241 1:33:29 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
309 74 1:34:39 ΓΚΑΡΣΕΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ Α PRTG
310 415 1:35:27 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
311 145 1:35:30 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
312 280 1:35:34 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
313 434 1:35:43 ΣΙΑΧΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ 
314 277 1:35:47 ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α 
315 131 1:35:50 ΜΠΑΚΑΣ ΜΠΑΜΠΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
316 356 1:35:53 ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
317 365 1:36:15 ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
318 262 1:36:19 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
319 390 1:36:39 ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α 
320 115 1:36:54 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΦΑΝΙΑ Γ Α.Ο ΑΡΗΣ ΒΟΧΑΙΚΟΥ
321 327 1:36:56 ΠΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
322 404 1:38:04 ΦΩΤΕΙΝΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
323 144 1:39:57 ΚΑΡΑΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
324 216 1:40:36 ΛΑΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
325 218 1:40:39 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
326 361 1:40:56 ΣΤΑΓΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
327 90 1:41:45 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
328 200 1:42:56 ΚΡΥΣΤΑΛΛΗΣ ΦΑΝΗΣ Α 
329 75 1:43:42 ΤΣΙΠΟΥΡΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
330 22 1:45:34 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ Γ 
331 231 1:45:38 ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
332 103 1:45:41 ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
333 184 1:45:51 ΚΟΝΤΖΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ
334 396 1:49:11 ΤΥΛΙΓΑΔΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
335 46 1:49:45 ΑΡΣΕΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ
336 339 1:51:14 ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ Γ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
337 24 2:00:40 ΑΒΡΑΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α 
338 72 2:00:42 ΓΙΑΝΝΕΤΙΔΗ ΘΕΩΝΗ Γ


03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001