Τα cookies επιτρέπουν μία σειρά από λειτουργίες που ενισχύουν την περιήγηση στο http://eoslmay.org/. Χρησιμοποιώντας τον ιστότοπο μας, συμφωνείτε με τη χρήση των cookies.

Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
31

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

Σύλλογοι Μέλη Ομοσπονδίας

12ος Σαρωνικός Αγώνας Δρόμου

Κατηγορία
Αποτελέσματα Υπεραποστάσεων
Ημερομηνία
2019-12-07 00:00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 12ου ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΔΡΟΜΟΥ

1 ΖΑΡΙΦΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ E.L RUNNERS 5,01,22
2 ΘΩΜΑΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KASIMIS TRAINING 5,07,37
3 FIJNAUT STAN 5,10,16
4 ΑΛΕΤΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5,15,00
5 ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 5,15,43
6 ΤΙΜΠΛΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΜΥΡΟΣ 5,17,18
7 RAJCZAK MACIEJ POLSKA 5,23,37
8 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΑΚΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5,27,22
9 ΖΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΧΙΔΑΣ 5,28,54
10 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 5,31,08
11 ΚΟΤΣΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 5,31,13
12 ΒΑΡΩΤΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΞΙΝΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5,36,27
13 ΒΥΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5,42,07
14 ΚΟΣΜΑΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 5,46,07
15 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 5,46,57
16 ΔΟΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KOYRKOURIKIS TRAININGGROUP 5,51,57
17 ΚΑΡΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 5,53,34
18 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5,54,40
19 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5,59,57
20 ΑΗΔΟΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 5,59,57
21 ΦΟΥΤΣΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 5,59,57
22 ΜΠΛΟΥΓΟΥΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Σ.Δ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ 6,01,24
23 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ORAMIQUE 6,02,20
24 ΚΟΖΑΝΙΤΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ GOLDEN HANDLING 6,03,17
25 ΜΠΕΛΛΑΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 6,03,40
26 ΣΑΞΙΩΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6,08,20
27 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 6,10,08
28 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΔΥΑ 6,10,44
29 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6,11,34
30 ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 6,15,40
31 ΓΚΟΥΜΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6,15,59
32 ΡΑΖΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΔΥΑ 6,17,34
33 ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6,18,05
34 ΜΑΚΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 6,18,06
35 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6,20,02
36 ΜΑΚΑΛΙΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6,25,13
37 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ 6,25,14
38 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ALLOUGIAALLOU 6,25,42
39 ΡΑΠΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6,27,48
40 ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΔΥΑ 6,28,27
41 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 6,28,36
42 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ RAFINA RUNNERS 6,29,23
43 ΣΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 6,29,52
44 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 6,30,43
45 BODZIONY MAREK ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6,30,46
46 ΓΑΛΕΦΕΡΙΕΦ ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΔΥΠ 6,30,49
47 ΠΑΤΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 6,43,40
48 ΜΠΑΣΔΕΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 6,43,43
49 ΑΛΕΞΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6,46,49
50 ΦΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 6,48,44
51 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΔΥΠ 6,50,30
52 ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 6,50,31
53 ΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 6,50,36
54 ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 6,58,15
55 ΚΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ OPTIMUM RUNNING TEAM 6,59,40
56 ΑΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7,05,28
57 ΔΕΜΕΣΤΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7,11,02
58 ΣΚΟΥΛΕΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 7,14,51
59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΣΘ-ΣΔΥΠ 7,16,12
60 ΧΑΤΖΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7,18,30
61 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ 7,19,34
62 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7,20,05
63 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 7,20,40
64 ΚΙΤΣΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 7,21,28
65 ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΝΙΚΟΣ 7,21,28
66 ΑΚΡΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 7,22,30
67 ΕΠΙΤΡΟΠΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ 7,22,52
68 ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΥΛΛ.ΑΝΤΙΣΦ.ΘΟΥΚΙΔΙΔΗΣ 7,23,45
69 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΣΔΥΠ 7,23,46
70 ΘΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 7,25,12
71 SUCHOSKA DOROTA ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7,26,20
72 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ 7,28,05
73 ΚΑΡΙΕΝΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΩΡΑΦΑΣ 7,31,47
74 ΝΤΕΠΙΑΝ ΖΑΧΑΡΙΑΣ SCIENSETRAINING 7,33,54
75 ΚΩΣΤΗΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ 7,33,55
76 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ MY ATHLETE 7,35,07
77 ΚΑΠΡΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΔΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 7,36,37
78 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 7,37,32
79 ΚΑΜΙΝΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7,42,54
80 ΣΑΡΔΕΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΛΛΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7,43,10
81 ΜΕΛΕΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 7,43,40
82 ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ CROSSFIT KALLITHEA 7,44,10
83 ΜΙΖΗΣ ΜΑΚΗΣ 7,50,48
84 ΑΔΑΜΟΣ ΝΙΚΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 7,52,35
85 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 7,55,05
86 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 7,57,10
87 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΥΛΙΑ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 8,02,45
88 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡ.ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 8,06,05
89 ΑΝΘΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 8,08,25
90 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8,08,31
91 ΜΠΕΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΔΥΑ 8,11,09
92 ΚΑΡΡΑΣ ΗΛΙΑΣ DIMOULAS RUNNING TEAM 8,14,50
93 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 8,15,40
94 ΜΠΟΥΡΔΕΡΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ ΔΡΟΜ. 8,19,21
95 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8,21,58
96 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ OUTDOOR GAMES RUNNING 8,23,32
97 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ OUTDOOR GAMES RUNNING 8,23,38
98 ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8,23,38
99 ΚΑΡΠΟΥΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 8,24,03
100 ΜΑΓΚΛΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ HILTON FRONT DESK 8,25,08
101 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 8,25,25
102 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 8,25,26
103 ΜΑΝΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΕΦΑΑ ΑΘΗΝΩΝ 8,25,40
104 ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 8,32,30
105 ΤΣΙΚΡΙΝΗΣ ΣΥΜΕΩΝ THE HOPE RUNNERS 8,41,38

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2019-12-07 00:00

03


 

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

EOSLMA-Y 250X100-eng 001