Ημερολόγιο όλων των Αγώνων και Εκδηλώσεων

Δευ Τρι Τετ Πεμ Παρ Σαβ Κυρ
1
2
3
4
6
7
8
9
10
11
13
14
15
16
23
24
25
27
28
29
30

Σύλλογοι Μέλη

Σύλλογοι Μέλη

6 ος Ημιμαραθώνιος «Αθανασάκης Ελευθέριος»

Κατηγορία
Αποτελέσματα Δρόμου
Ημερομηνία
2017-09-03 00:00

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ
A/A Gender bib Name YOB Club finish
1 Male 421 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ  1976 Γ.Σ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 1:21:40
2 Male 480 ΝΙΚΟΣ ΣΚΟΥΤΑΡΗΣ  1982   1:21:46
3 Male 382 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ  1973 MARATHON CLUB 1:24:40
4 Male 426 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΕΣΣΑΛΑΣ  1971 XATHI RUNNERS 1:26:58
5 Male 496 ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΣΟΚΑΝΟΣ  1974 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:28:06
6 Male 419 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΡΑΣ  1977 KASIMIS TRAINING 1:30:59
7 Male 194 ΘΩΜΑΣ ΓΙΑΝΝΟΥΣΑΣ  1974 ELITE ATHENS CLUB 1:35:31
8 Male 824 ΣΑΒΒΑΣ ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ -   1:35:35
9 Male 438 ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΠΕΣΣΑΣ  1969 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 1:37:35
10 Male 59 ΦΩΤΙΟΣ ΒΕΛΛΙΟΣ  1972 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:40:54
11 Male 364 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ  1970 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ ΝΕΑΣ ΜΑΚΡΗΣ 1:42:14
12 Male 31 ΧΑΡΗΣ ΒΑΚΟΥΛΑΣ  1981   1:43:02
13 Male 439 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΟΤΟΠΟΥΛΟΣ  1967 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 1:44:24
14 Male 441 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ  1974 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΝΙΚΗΣ-ΟΜΓ 1:45:08
15 Male 442 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ  1972 ΕΛΤΑ 1:46:49
16 Male 846 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΑΖΙΟΣ 1971   1:47:33
17 Male 637 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1980   1:48:12
18 Male 756 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΛΟΥΒΑΤΟΣ 1954   1:48:32
19 Male 260 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ  1978 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:48:38
20 Male 662 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΠΑΡΑΚΟΣ 1957   1:49:35
21 Male 730 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΚΟΥΡΒΟΥΓΙΑΝΝΑΚΗΣ -   1:49:51
22 Male 423 ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΑΣ  1946 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:50
23 Male 822 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΞΙΟΥΡΑΣ 1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ 1:50:56
24 Male 6 MAREK BODZIONY  1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 1:51:23
25 Male 962 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ 1961 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:52:13
26 Male 424 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ  1984 MΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ 1:52:58
27 Male 416 ΛΟΥΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ  1979 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑ / AKOL LIVADIAS 1:53:00
28 Male 410 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ  1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ ΘΥΡΙΟΥ 1:53:13
29 Male 699 ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΝΑΣ 1978   1:53:26
30 Male 417 ΣΤΑΥΡΟΣ ΛΟΥΚΑΣ  1980 ΑΚΟΛ ΛΙΒΑΔΕΙΑ / AKOL LIVADIAS 1:53:32
31 Male 403 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ  1978 Α.Κ.Ο. ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 1:53:36
32 Male 435 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΑΛΟΥΚΟΣ  1990   1:53:48
33 Male 513 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΟΥΦΟΥΛΑΣ  1976 ΑΚΟΛ 1:53:58
34 Male 366 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΗΣ  1960 KNIGHTS_ATH_GR 1:54:04
35 Male 425 ΘΩΜΑΣ ΜΕΡΛΕΜΗΣ  1971 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 1:54:05
36 Male 390 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΦΕΝΖΗΣ  1973   1:54:07
37 Male 395 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΛΩΤΣΟΤΥΡΑΣ  1975   1:54:08
38 Male 760 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΒΑΡΝΑΣ 1965 ΣΜΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 1:54:57
39 Male 396 ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ  1978 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1:55:59
40 Male 483 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΟΥΠΑΣ  1973 RUNNING CLUB BY STAY FIT GYM 1:56:03
41 Male 257 ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΙΑΔΗΣ  1970 MAD CATS 1:56:37
42 Male 338 ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΛΙΝΩΣΗΣ  1987   1:57:01
43 Male 476 ΝΟΜΙΚΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ  1957 RUNNER CLUB STAY FIT 1:57:27
44 Female 404 ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΡΗΤΙΚΟΥ  1985 MYATHLETE 1:59:25
45 Male 451 ΗΛΙΑΣ ΠΑΓΟΥΡΑΣ  1981 SCIENCETRAINING 1:59:51
46 Male 462 NIKOΣ ΠΑΡΘΕΝΗΣ  1962 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ 2:01:10
47 Male 450 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ  1967 ΣΑΦΑΝΣ 2:01:11
48 Male 22 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΩΝΙΑΤΗΣ  1976 FREE 2:01:29
49 Male 368 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ  1972   2:01:34
50 Male 152 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΡΟΣ  1973   2:01:37
51 Male 388 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΣΤΑΣ  1971   2:01:37
52 Female 24 ΖΩΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  1989 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:02:09
53 Male 411 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΛΟΥΣΗΣ  1962   2:02:24
54 Male 240 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΦΙΓΓΟΣ  1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:03:53
55 Male 418 ΚΩΣΤΑΣ ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ  1961 ADIDAS RUNNERS 2:03:56
56 Male 52 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  1969 ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ 2:04:21
57 Male 478 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΣ  1975   2:04:26
58 Male 459 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ  1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:04:27
59 Male 430 ΝΙΚΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ  1973 MINETTA RUNNING TEAM 2:04:42
60 Male 401 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ  1967   2:04:47
61 Male 794 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΒΙΤΣΙΑΣ 1989   2:04:50
62 Male 789 ΦΩΤΗΣ ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ 1989   2:04:55
63 Male 487 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΕΜΟΣ  1973 Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:05:19
64 Male 69 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΕΝΤΟΥΡΑΣ  1968 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2:05:31
65 Male 489 ΗΛΙΑΣ ΤΟΛΙΑΣ  1983 DEMOKRITOS RUNNING TEAM 2:05:37
66 Male 414 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΙΑΝΟΣ  1979 MAD CATS 2:06:26
67 Male 334 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΚΑΕΣ  1958 ΣΑΦΑΝΣ 2:06:26
68 Male 495 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΙΡΓΙΩΤΗΣ  1968 ΕΛΒΑΛ 2:07:00
69 Female 454 ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ  1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:07:17
70 Male 122 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ  1965 THIVA RUNNERS 2:07:17
71 Male 465 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ  1962 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:07:29
72 Male 481 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΜΠΙΛΙΡΗΣ  1960 ΕΛΒΑΛ 2:08:51
73 Male 247 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ  1965 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:09:14
74 Male 23 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΡΙΤΣΟΣ  1966 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:09:17
75 Male 498 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΦΙΝΗΣ 1965 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:09:19
76 Male 500 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΚΟΥΡΤΑΝΙΩΤΗΣ 1964 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:09:21
77 Male 110 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΒΡΑΧΙΟΛΙΔΗΣ  1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:09:32
78 Male 407 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΓΓΑΣ  1979   2:09:39
79 Male 711 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ  1951 ΦΛΟΓΑ 2:10:04
80 Male 703 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ  1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:10:04
81 Male 447 ΑΝΕΣΤΗΣ ΝΤΟΥΡΜΑΣ  1970   2:11:12
82 Male 157 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ  1967 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 2:11:40
83 Male 448 ΜΠΑΜΠΗΣ ΞΥΡΑΦΗΣ  1976 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:11:49
84 Male 445 ΘΩΜΑΣ ΝΤΕΜΙΣΣΙΕ  1982   2:11:54
85 Male 499 ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΗΣ  1969 SDYMTHIVAS 2:12:03
86 Female 119 ΕΛΕΝΗ ΓΕΡΑΛΗ-ΡΟΥΣΣΟΥ  1962 RUNNER CLUB STAY FIT 2:12:13
87 Male 443 ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  1969   2:12:36
88 Male 384 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΡΑΝΔΡΕΑΣ  1978   2:14:01
89 Male 200 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΚΕΛΕΣΤΑΘΗΣ  1972 ΑΚΟΛ 2:14:23
90 Male 385 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ  1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:15:12
91 Male 961 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ 1983 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:16:13
92 Male 932 ΘΑΝΑΣΗΣ ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ -   2:16:13
93 Male 463 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΤΡΙΝΟΣ  1977   2:16:20
94 Male 788 ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΥ -   2:16:25
95 Male 497 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ  1983   2:16:32
96 Male 722 ΝΙΚΟΣ ΨΥΧΟΥΛΑΣ  1957 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 2:16:36
97 Male 1066 ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΑΚΗΣ 2001   2:16:56
98 Male 744 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΤΑΧΙΑΣ 1977   2:16:59
99 Male 762 ΝΙΚΟΣ ΠΙΤΣΙΟΣ 1964   2:17:13
100 Male 79 ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΛΑΣΑΚΗΣ  1982   2:17:39
101 Male 468 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΥΤΙΟΣ  1968 - 2:18:01
102 Female 413 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ  1974 OUTDOORGAMES RUNNING TEAM 2:20:00
103 Male 202 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ  1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:20:00
104 Male 246 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ  1964 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:15
105 Male 398 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗΣ  1963 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:20:16
106 Male 444 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΛΗΣ  1958 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ 2:20:29
107 Male 494 ΗΡΑΚΛΗΣ ΦΙΛΗΣ 1968   2:20:49
108 Male 391 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ  1952 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:50
109 Male 383 ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΡΑΜΠΕΤΙΑΝ  1972 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:20:50
110 Male 460 ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  1953 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:51
111 Male 453 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ  1954 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 2:22:51
112 Male 311 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:22:56
113 Male 633 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:23:29
114 Female 12 DOROTA SUCHOCKA  1973 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ 2:25:44
115 Male 802 ΣΤΕΛΙΟΣ ΝΑΚΟΣ -   2:26:18
116 Male 593 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΥ 1959   2:26:18
117 Male 466 ΣΤΕΛΙΟΣ ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ  1970 ΣΔΥΜ ΘΗΒΩΝ 2:26:19
118 Male 70 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ  1970   2:26:19
119 Male 109 ΚΩΣΤΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ  1963   2:26:20
120 Male 720 ΜΑΝΩΛΗΣ ΨΥΧΟΓΙΟΣ  1972 ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ 2:26:29
121 Male 446 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΤΕΜΟΣ  1980   2:26:36
122 Male 188 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ  1967   2:27:36
123 Male 440 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ  1974 REDS 2:28:43
124 Male 635 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΙΟΥΛΙΑΣ  1972   2:29:36
125 Male 415 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΙΤΣΙΟΣ  1990 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ 2:30:10
126 Male 248 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  1956 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:32:57
127 Female 39 ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΡΡΑ  1988 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:16
128 Female 431 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ  1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:17
129 Male 458 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  1981 ΟΜΑΔΑ ΔΡΟΜΕΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΘΗΝΑΙΩΝ 2:38:18
130 Male 299 ΑΡΓΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ  1973   2:39:43
131 Male 492 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΑΛΛΗΣ 1999   2:39:59
132 Male 437 ΗΛΙΑΣ ΜΠΕΛΛΟΣ  1964 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 2:43:15
133 Male 810 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΑΣ 1952 ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ 2:44:36
134 Male 717 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ  1960   2:44:58
135 Male 57 ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΟΣ  1998   2:45:37
136 Male 493 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΟΥΛΟΥΛΑΡΗΣ 1996   2:45:37
137 Male 475 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΡΟΥΣΣΗΣ  1976 Α.Ε.ΟΡΧΟΜΕΝΟΥ 2:47:49
- Male 105 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1977   DNF
- Male 389 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΑΤΣΑΤΟΣ 1983   DNF
- Female 412 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΑΜΠΡΕΛΗ 1976   DNF
- Male 490 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1977   DNF
- Male 491 ΛΟΥΚΑΣ ΤΣΑΓΑΛΑΣ 1974   DNF
- Male 628 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΠΛΗΣ 2000   DNF
- Male 488 ΝΙΚΟΣ ΣΟΥΛΟΥΛΑΡΗΣ 1999   DNF

 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ 5 ΧΛΜ του 6ου ΗΜΙΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ "ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ"

Τα αποτελέσματα δεν περιέχουν το χρόνο των αθλητών, λόγω προβλήματος που παρουσίασε
το χρονόμετρο χειρός. Σ' αυτό οφείλεται και η αργοπορία της ανακοίνωνσής τους. Ακολουθεί η σειρά
κατάταξης, με κάθε επιφύλαξη.
Ζητούμε συγνώμη και θα προσπαθήσουμε να αποφύγουμε παρόμοιο περιστατικό στο μέλλον.

ΑΝΔΡΕΣ
Α/Α Νο Επώνυμο Όνομα
1 37 Κουρούνης Μάριος
2 7 Γιαννέλης Σωτήρης
3 30 Λαγός Γιάννης
4 103 Νικολούζος Παναγιώτης
5 47 Τσάπαλης Ιωάννης
6 19 Πολύδωρος Ευθύμιος
7 38 Στάθης Χαράλαμπος
8 50 Τρικαλίτης Σπυρίδων
9 40 Ντουλιλάρι Στήβεν
10 33 Καρβέλας Αλέξανδρος
11 29 Γιασεμίδας Μανώλης
12 49 Πιπερόπουλος Δημήτρης
13 23 Παναότης Σωτήρης
14 102 Μαστροχρήστος Γιώργος
15 97 Κατσαρός Αποστόλης
16 27 Μόκας Αλέξανδρος
17 31 Λουκάς Γιάννης
18 99 Ραχιώτης Κώστας
19 18 Πέππας Γεώργιος
20 95 Τζιοβάρας Βασίλης
21 48 Αργυρός Ραφαήλ
22 1 Αμπατζίδης Ευστάθιος
23 26 Σιδηράς Μάκης
24 96 Αντωνόπουλος Σωτήρης
25 101 Καραγκούνης Γιώργος
26 100 Νονάι Εβίς
27 94 Μιχαλόπουλος Σωτήρης
28 25 Λιάκος Ελευθέριος
29 28 Σπηλιώτης Γιώργος
30 34 Μαραγκούλιας Δημήτρης
31 21 Σέμος Θανάσης
32 41 Πλαστήρας Γιώργος
33 104 Παναγής Βασίλης
34 46 Αναστασόπουλος Κωνσταντίνος
35 98 Μαραγκός Δημήτρης
36 36 Μαλάμας Φωτοδότης
37 39 Κρασοπουλάκος Κώστας

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
Α/Α Νο Επώνυμο Όνομα
1 42 Τσάπαλη Μαριάννα
2 11 Κονιαράκη Ελένη
3 13 Κωστίδου Σεργιανή
4 5 Βόγγελη Χριστιάνα
5 45 Παπαδοπούλου Ρενα
6 12 Κασσυβάκη Χριστίνα
7 32 Λουκά Σταματένια
8 24 Φυτιλή Γιούλη

 
 

Όλες οι ημερομηνίες

  • 2017-09-03 00:00

Αναζήτηση

Εγγραφή Newsletter

Σύνδεση Facebook

fb-1-un

Αθλητισμός για Όλους

1-3-5-1-eoslmay-a

Μέλος της Παγκόσμιας & Ευρωπαϊκής Ομοσπον. F.I.S.p.T. & U.E.S.p.T.

FISpT logo

uespt-union-europeen-sports-pour-tous

Αθλητισμός για Όλους

Συνεργαζόμενοι Φορείς

Σύλλογοι Μέλη

athinaioi dromeis 99 AP LAMIA 1

EOSLMA-Y 250X100-eng 001